Laureaci Złotych Kaczek podpisali butelki DISARONNO

  Podczas uroczystego wieczoru wręczenia Złotych Kaczek nagrodzone gwiazdy polskiego kina złożyły podpisy na butelkach DISARONNO. Unikalne butelki zostaną w 2013 roku przeznaczone na cel charytatywny.

  W pięknych wnętrzach Teatru Stanisławowskiego w Łazienkach Królewskich, nagrodzone aktorki Agata Kulesza, Kamila Baar oraz aktorzy Bogusław Linda i Marcin Kowalczyk złożyli swoje podpisy na butelkach DISARONNO, tworząc tym samym unikalną kolekcję butelek o wyrafinowanym i aksamitnym smaku likierem.

  DISARONNO podpisała również Grażyna Torbicka – gospodyni wieczoru, znawczymi i miłośniczka kina oraz utalentowana piosenkarka Natalia Lesz.

  W efekcie powstało sześć wyjątkowych butelek z autografami gwiazd, które w 2013 roku przeznaczone zostaną na cel charytatywny.

  W trakcie bardziej nieformalnych rozmów zgromadzeni aktorzy, reżyserzy, ludzie ze świata filmu i biznesu wznosili toasty Disaronno Sparkling na lodzie z odrobiną Prosecco. Nagrodzone aktorki konwersowały z gośćmi delektując się przy tym orzeźwiającym smakiem i migdałowym aromatem likieru DISARONNO. Dla wielbicieli męskich koktajli Disaronno przygotowało GODFATER – drink na bazie DISARONNO z niewielką ilością whisky.

  Marka Disaronno od wielu lat jest obecna podczas największych festiwali filmowych w Cannes i Wenecji, tworząc wyjątkowe miejsce – DISARONNO Contemporary Terrace, gdzie spotykają się twórcy filmowi, gwiazdy, media i widzowie.

  W tym roku DISARONNO było partnerem jednego z ważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce – uroczystej gali wręczenia statuetek Złotych Kaczek i stworzyło niepowtarzalny klimat polskim gwiazdom filmowym do uczczenia sukcesu.

  Sprawdź jakie koktajle gwiazdy degustowały podczas wieczoru.

  DISARONNO SPARKLING

  4,5 cl DISARONNO

  Prosecco

  kilka kostek lodu

  pół plasterka limonki

  Podawać w kieliszku do białego wina.

  GODFATHER

  4 cl whisky

  2 cl DISARONNO

  kilka kostek lodu

  Podawać w oryginalnych szklankach DISARONNO.

  DISARONNO ORANGE

  1,5 cl DISARONNO

  1,5 cl Southerm Comfort (burbon, brzoskwinie, pomarańcze i zioła)

  1,5 cl sok pomarańczowy

  1,5 cl Sprite lub 7Up

  Podawać w oryginalnych szklankach DISARONNO.

  Disaronno należy do jednej z najstarszych marek na świecie. Aksamitny i wyrafinowany smak likieru DISARONNO ma swój rodowód w najbardziej romantycznym i twórczym okresie historii Włoch – Renesansie. W roku 1525 Bernardo Luini – genialny uczeń Leonardo da Vinci przyjął zlecenie na malowania fresku Cudownej Madonny w kościele w Saronno. Muzą artysty była piękna oberżystka, która w podzięce za zaszczyt pozowania, obdarowała artyście butelkę bursztynowego likieru o niezwykle bogatym aromacie i delikatnym smaku jednocześnie. I tak powstała legenda: z prostego gestu uprzejmości, unikalnej, domowej receptury łączącej sekret składników.

  Więcej informacji znajduje się na stronie: www.disaronno.com oraz na blogu www.beoriginale.com.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj