Sukcesy marki TRENDY HAIR FASHION

  UNITED DANKS CONTEST – prestiżowy konkurs w Japonii, w którym o tytuł mistrza co roku walczy ponad 1200 fryzjerów m.in. z Kraju Kwitnącej Wiśni, Korei Południowej, Chin Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii czy Szwecji. Pomimo orientalnych klimatów na konkursie znalazły się polskie akcenty. W tym roku do grona szanownego jury została zaproszona Dyrektor Kreatywna Trendy Hair Fashion, Anna Kulec-Karampotis, gdzie wspólnie z gwiazdami światowego fryzjerstwa obserwowała i oceniała  zmagania stylistów. Pragniemy przypomnieć, że to właśnie Pani Ania pięć lat temu rozpoczęła zwycięską passę THF w japońskim konkursie. Na jej zaproszeni gościem specjalnym konkursu był Ambasador Polski, który pozytywnie zaskoczony rozmachem i organizacją wydarzenia, został przyjęty z honorami przez organizatorów.

  Udział Tomasza Szabelki to kolejny polski akcent w Japonii. Dołączył on w tym roku do grona zawodników prestiżowego konkursu, dzięki wygranej w konkursie Hair Revolution. X edycja konkursu była dla Tomasza Szabelki (reprezentanta THF) bardzo udana,  ponieważ zdobył aż 4 bardzo ważne nagrody: złote wyróżnienie od brytyjskiego stylisty Toma Hartley’a oraz 3 srebrne wyróżnienia od japońskich jurorów. Modelka Tomka wyróżniała się na tle innych nie tylko wzrostem, ale również niesamowicie dopracowaną fryzurą oraz strojem. W rezultacie wszystko stanowiło spójną całość, która była niekwestionowanym efektem kilkumiesięcznych przygotowań Tomka do konkursu.

  Krótko po powrocie z Japonii, cały team THF został zaproszony do TVP 2, gdzie w programie „Pytanie na śniadanie” opowiadali o najnowszych trendach fryzjerskich na nadchodzący świąteczno-karnawałowy czas. Dyrektor Kreatywna opowiedziała o najnowszej kolekcji fryzur Be a woman, a Tomasz Szabelka zaprezentował fryzurę,  która przyniosła mu wyróżnienia w Japonii.

  Relację wizyty zespołu THF można zobaczyć on-line:

  http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/moda-i-uroda/najmodniejsze-fryzury-na-swieta/9392019#.UMd4Ud5_Q9x.facebook

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj