Nowe marki w sklepie internetowym HEPPIN.com

  Sklep internetowy HEPPIN.com wprowadził do swojej oferty produkty trzech nowych marek – marki jubilerskiej Colibra, erotycznej Fun Factory oraz marki odzieżowej TOP SECRET.

  Poszerzenie asortymentu oferty sklepu HEPPIN.com jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości.

  Firma COLIBRA kieruje swoją ofertę biżuterii do klientów poszukujących oryginalnego, wpisującego się w panujące na rynku trendy wzornictwie. Znamienny dla marki jest skład biżuterii, która produkowana jest z kompozytów metali nie zawierających niklu. To sprawia, że biżuteria nie uczula i może być noszona przez klientów ze skłonnością do alergii.

  COLIBRA pokrywa swoje wyroby srebrem lub 24-karatowym złotem. Firma w swoich kolekcjach wykorzystuje także kamienie Swarovskiego.

  Firma jest 4-tą z marek biżuterii, której produkty można zakupić w sklepie HEPPIN.com. Do tej pory sklep oferował klientom biżuterię marki własnej – HEPPIN, a także biżuterię marek HARF i Quiosque.

  Drugą marką, której produkty wprowadził HEPPIN.com jest Fun Fuctory, producent gadżetów erotycznych. FUN FACTORY jest największym w Europie producentem zabawek erotycznych wykonanych z silikonu. Produkty marki charakteryzują się nowoczesnym, awangardowym designem i dużą estetyką.

  Marka oferuje erotyczne zabawki w szerokiej palecie barw m.in. w kolorach różu, fioletu i zielonego jabłka oraz w fikuśnych kształtach. Te zabiegi sprawiają, że akcesoria erotyczne marki przypominają bardziej modne gadżety niż repliki męskich genitaliów. Produkty Fun Factory, poza ciekawym designem, charakteryzuje także wysoka jakość. Wszystkie produkty wykonane są w 100 % z silikonu medycznego i nieszkodliwych dla zdrowia tworzyw sztucznych.

  Trzecią marką, o której asortyment została wzbogacona oferta sklepu HEPPIN.com jest TOP SECRET. Kolekcja marki kierowana jest do nowoczesnych i aktywnych zawodowo ludzi preferujących styl „soft-office”, czyli styl nieformalnej elegancji. TOP SECRET posiada w swojej kolekcji wiele wzorów i krojów, co pozwala na niebanalne zestawienia i zachowanie oryginalnego stylu klientów. Linia odzieżowa marki dostępna jest w HEPPIN.com od 5-go grudnia bieżącego roku.