Gdy czytasz w łóżku…

  Ile razy zdarzyło nam się narzekać na brak wygody podczas czytania w łóżku lub oglądania telewizji? Wiercąc się, szukaliśmy odpowiedniej pozycji, wielokrotnie też poprawialiśmy poduszkę, ale efekt pozostawał taki sam? Wygodnym rozwiązaniem tego problemu jest ruchomy stelaż.

  TEMPUR® Flex Cloud (nowość od firmy Tempur Polska) jest napędzany, w zależności od modelu, dwoma lub czterema silnikami, które możemy regulować oddzielnie. Osobno zatem ustawimy strefę głowy, pleców, ud oraz łydek. Dzięki temu komfortowo wypoczniemy, np. unosząc do góry zmęczone nogi lub plecy gdy pochłonie nas lektura lub wciągnie kolejny serial telewizyjny. A jeśli dokupimy dodatkową jednostkę masującą, zamienimy sypialnię w osobisty pokój relaksu.

  Podstawa stelaża zbudowana jest z kilkudziesięciu elastycznych, regulowanych indywidualnie elementów. Są niezależne od siebie, dlatego możemy ustawiać poziom twardości każdego z nich według własnych preferencji.

  – W strefie głowy i stóp zaleca się ustawienie twardszej powierzchni, miękkiej zaś na wysokości barków. Natomiast obszar pleców jest sprawą indywidualną, ale najkorzystniejsza będzie średnia twardość – podpowiada Jacek Poznański, ekspert z firmy Tempur Polska. Elementy sprężynowe nie tylko komfortowo podpierają, ale jednocześnie ze względu na to, że mają otwartą strukturę poprawiają wentylację materaca, dzięki czemu nie kumuluje się w nim wilgoć. Jedna dostępnych wersji stelaża (TEMPUR® Flex Cloud 4000) sterowana jest bezprzewodowym pilotem. Dzięki specjalnej konstrukcji zasilacza jest on bezpieczny, nie wytwarza szkodliwego pola magnetycznego.

  Stelaż można umieścić w ramie łóżka lub dokręcić do niego nogi (dostępne jako akcesoria) i stworzyć w ten sposób wolnostojące łóżko. Stelaż dostępny jest także w wersji statycznej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj