DOSKONAŁOŚĆ ROKU Twój Styl 2012 dla lakierów do paznokci CELIA Woman

  Lakiery do paznokci CELIA Woman zdobyły Doskonałość Roku Twój Styl 2012. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda na polskim rynku kosmetycznym, przyznawana od 18 lat przez miesięcznik „Twój Styl”. To jednocześnie najlepsza rekomendacja, że kosmetyk jest wart wypróbowania.

  Lakiery do paznokci CELIA Woman ogłoszone zostały najlepszym polskim kosmetykiem do pielęgnacji dłoni i stóp. Uznanie jury zdobyła inwencja oraz prostota i skuteczność pomysłu. Jakiego? Dodanie do lakieru utwardzacza, dzięki któremu manicure schnie szybko, jest odporny na ścieranie i pękanie, przez co wygląda świetnie przez kilka dni. Dodatkowo doceniono piękne, klasyczne kolory lakierów z tej kolekcji.

  W jury zasiadały znane osobistości świata mediów i kultury, m.in. aktorki Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, dziennikarka Monika Olejnik oraz dermatolog Elżbieta Kowalska-Olędzka i szefowe magazynu „Twój Styl”. b

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  CELIA to znana polska marka, która towarzyszy pokoleniom pięknych Polek już ponad 50 lat. Od 2007 roku jest pod skrzydłami firmy DAX Cosmetics. W portfolio CELII znajdują się kosmetyki do makijażu, do pielęgnacji twarzy, rąk i stóp oraz do włosów.

  Lakiery do paznokci CELIA Woman to wyjątkowa kolekcja najchętniej wybieranych przez kobiety kolorów, w wersji klasycznej i pastelowej. Poza wyjątkową kolorystyką wyróżnia je odporna na ścieranie i odpryskiwanie formuła. Zawarty w kosmetykach utwardzacz znacznie wydłuża trwałość manicure. Lakier CELIA Woman utrzymuje się na paznokciach ok. 4 dni, przez cały ten czas jego kolor jest intensywny i głęboki, a połysk olśniewający.

  www.celia.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj