Czy wiesz, czego nie lubią Twoje buty? W całej Polsce już w ten weekend rusza akcja PUCYBUT !

  W wybranych galeriach handlowych w dziesięciu miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Białymstoku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Opolu i we Wrocławiu, będzie można poznać tajniki właściwej pielęgnacji obuwia. Sprawa wydaje się pozornie prosta. Okazuje się jednak, że Polacy niewiele wiedzą o tym, jak pielęgnować obuwie i dbać o to, aby buty zawsze wyglądały idealnie.

  Marka Coccine – specjalista od pielęgnacji i konserwacji obuwia, rusza z akcją informacyjną na temat właściwej pielęgnacji i przydatnych nawyków, które z jednej strony pozwolą przedłużyć życie ulubionych butów, a z drugiej czuć się w nich komfortowo. W wybranych galeriach handlowych pojawią się pucybuci – specjaliści od pielęgnacji obuwia, którzy nie tylko wyczyszczą obuwie i pokażą, jak to robić prawidłowo, ale odpowiedzą na wszelkie pytania związane z pielęgnacją tej bardzo ważnej części garderoby. Wskażą najczęściej popełniane błędy, doradzą, jaki wybrać środek czy gąbkę, które nie tylko nabłyszczą, ale także zadbają o dany rodzaj materiału, z którego wykonany jest but. Specjalnie wynajęci pucybuci podpowiedzą, co lubią Twoje buty i jakich błędów w pielęgnacji warto unikać.

  Akcja ruszyła 27 października. W najbliższy weekend pucybuci zawitają do:

  • Warszawa (Blue City)
  • Łodź (Port)
  • Częstochowa (Jurajska)
  • Białystok (Auchan)

  W następnych tygodniach pojawią się także w Opolu, Częstochowie, Katowicach, Gdańsku, Toruniu i Krakowie.

  Więcej informacji na stronie www.dakoma.com.pl

  * Marka Coccine istnieje na rynku od ponad 13 lat. Jest ona wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Oferuje ona najwięcej produktów do pielęgnacji dla butów w Polsce – około 50 rodzajów, a do tego 63 kolory past do butów. Wszystkie te produkty powstają w fabryce pod Warszawą.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj