SPA Prestige Awards 2012

  Zdaje się, że jednym z najczęściej czytanych i słyszanych ostatnio słów jest „kryzys”. Zapracowani, zestresowani i nie mający czasu na codzienną dbałość o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, poddajemy się zmęczeniu. Prawdziwy wypoczynek i relaks pozostają często jedynie w zakamarkach świadomości, odłożone na później.

  Tymczasem w dobie prawdziwych powodzi informacji i bodźców, które nas zalewają dom często przestaje być „zaciszem”, w którym można efektywnie się zregenerować. Potrzebujemy więc gdzieś wyjść, wyjechać, aby zmienić otoczenie i oderwać się od nerwowej rzeczywistości. Żadne miejsce nie nadaje się do tego bardziej niż hotel ze SPA czy DAY SPA, co tłumaczy rosnącą popularność tych obiektów w Polsce.

  Jednak w czasach, gdy centra SPA & Wellness wyrastają nam jak przysłowiowe grzyby po deszczu, trudno odnaleźć się w ich szerokiej ofercie i wybrać taki obiekt, który w pełni odpowie na nasze tak wyjątkowe przecież potrzeby. Jeśli SPA ma być dobrem luksusowym, my – klienci salonów musimy być również traktowani w sposób luksusowy.

  Basen, jacuzzi, zespół saun, menu SPA – nie zawsze jesteśmy w stanie ocenić, czego tak naprawdę oczekujemy od miejsca, do którego się udajemy celem poddania się kompleksowej odnowy. Czy znajdziemy ciekawe zabiegi dla całej rodziny? Czy uda nam się spędzić miły i romantyczny czas z partnerem? A może szukamy SPA z ofertą dla firm? Przy tak zapełnionym rynku to prawdziwie trudne pytania.

  I właśnie z tego powodu, by konsumenci łatwiej odnajdywali się na rynku i przekazywali sobie informacje o najlepszych, sprawdzonych obiektach SPA & Wellness organizowane są plebiscyty wyróżniające te miejsca, w których możemy liczyć na prawdziwie królewskie przyjęcie i relaks w najpełniejszym tego słowa znaczeniu.

  Dlatego jest nam niezwykle miło poinformować, że już 15 października rozpoczyna się kolejna, siódma edycja SPA Prestige Awards – plebiscytu adresowanego do przedstawicieli branży hotelarskiej związanej ze SPA & Wellness i dla DAY SPA organizowanego przez portal www.spahotele.pl, Magazyn Eden SPA oraz Magazyn i wortal branżowy SPA Info.

  Rynek SPA & Wellness w Polsce bardzo prężnie się rozwija, jednak często daje się odczuć wyraźny brak uregulowań mających określić, jakie obiekty mogą z pełną odpowiedzialnością mianować siebie profesjonalnym centrum SPA & Wellness czy DAY SPA. Wraz z rozwojem branży rośnie więc potrzeba na wyróżnienie tych obiektów, których charakter faktycznie oddaje wyjątkową filozofię kompleksowej odnowy biologicznej. Właśnie w tym celu organizowane jest kolejne SPA Prestige Awards – dla uhonorowania tych obiektów, które wyznaczają trendy i konsekwentnie stosują politykę jakości.

  Do 14 października swoje kandydatury mogą zgłaszać obiekty hotelarskie i DAY SPA, które chciałyby zmierzyć się z rywalami w następujących kategoriach:

  • Najlepszy resort SPA
  • Najlepsze destination SPA
  • Najlepsze medyczne Wellness & SPA
  • Najlepsze kosmetyczne MED SPA
  • Najlepsze FEMI SPA
  • Najlepsze Ślubne SPA
  • Najlepsze holistyczne SPA
  • Najlepsze konferencyjne SPA
  • Najlepsze SPA dla mężczyzny
  • Najlepsze BABY SPA
  • oraz w kategorii Najlepsze DAY SPA.

  Pierwszy etap plebiscytu będzie trwał od 15 października do 12 listopada i ma na celu wyłonienie grona najlepszych 10 kandydatów do miana zwycięscy w każdej z podanych kategorii. Drugi, ostateczny etap będzie trwać między 19 listopada a 17 grudnia 2012. Ogłoszenie końcowych wyników będzie miało miejsce do 20 grudnia 2012.

  W tym roku możliwe będą dwa sposoby głosowania – poprzez formularz zamieszczony na stronie www.awards.spa-prestige.pl oraz za pomocą smsów. Jak co roku osoby głosujące w plebiscycie mają szansę na wygraną intrygujących nagród – oczywiście w stylu SPA, tj. Vouchera dla 2 osób do wykorzystania w obiekcie SPA oraz luksusowych kosmetyków.

  Hotele oraz DAY SPA biorące udział w plebiscycie jak co roku walczą nie tylko o prestiżowe wyróżnienie, ale również o nagrody w postaci bezpłatnych pakietów promocyjno-reklamowych oraz stoiska na jednych z najważniejszych imprez branżowych w kraju.

  Obiekty, które zwyciężą w SPA Prestige Awards 2012, będą cieszyć się doborowym towarzystwem laureatów z lat poprzednich, wśród których warto wymienić Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju i Wzgórza Dylewskie, Hotel Leda SPA **** w Kołobrzegu, Malinowy Zdrój **** Hotel Medical SPA w Solcu Zdroju, Hotel Villa Park w Ciechocinku, Hotel Haffner w Sopocie czy SPA & Wellness Hotel Diament w Ustroniu.

  Więcej informacji na: www.awards.spa-prestige.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj