Aleksandra Kuligowska w Krainie Czarów… czyli niezwykła sesja zdjęciowa Maliny.

  Twarzą kolekcji Maliny – LUMEN SS/2013 została Aleksandra Kuligowska. Nie bez powodu. Finalistka I edycji Top Model ma w sobie coś niezwykłego. Jej dziewczęca uroda, tajemnicze i inteligentne spojrzenie, pewność siebie i siła skrywane pod powłoką delikatności idealnie wpisały się w koncepcję projektów.

  Kolekcja LUMEN SS/2013 składa się z dwudziestu sylwetek wykonanych z bardzo wysokiej jakości naturalnych tkanin, między innymi z różnego rodzaju jedwabiu, bawełny, panamy, lnu czy wełny. Można ją określić mianem żartobliwego casualu z lekką nutką elegancji. Kolorystyka jest jasna, pastelowa i delikatna w swojej formie i gramaturze.

  LUMEN w Krainie Czarów

  LUMEN to kobieta oryginalna i odważna, która skrywa w sobie pewną tajemnicę. Może być dziecięco bezpośrednia, jest wolna. Żyje we własnym świecie, pozwala sobie na wrażliwość i subtelność. Kusi, ale nie wyzywa. Ma w sobie coś z Alicji w Krainie Czarów.

  Na zdjęciach autorstwa Justyny Mielniczuk taka właśnie jest Aleksandra Kuligowska. Dawno nie widziana top modelka po raz kolejny udowodniła jakim potrafi być kameleonem. Na każdym zdjęciu inna, zawsze z „tym czymś” stanowi harmonijne połączenie z projektami Maliny. Patrząc na zdjęcia każdy chciałby się przenieść na chwilę do Krainy Czarów, przejść na druga stronę lustra i przeżyć taką przygodę. Klimat potęguje „dziwny” make up Joanny Roezner. Zielone, czy złote usta… kobieta Lumen może sobie na to pozwolić. W tej bajce wolno śnić wszystko.

  Photo: Justyna Mielniczuk

  Model: Aleksandra Kuligowska (D’Vision)

  Make up & Hair: Joanna Roezner

  Designer & Stylist: Malina

  Malina

  Ubrania marki Malina to przede wszystkim oryginalność, styl, wygoda i najwyższa jakość, czyli wszystko to, czym powinny charakteryzować się produkty designerskie. Malina w niezwykły, właściwy sobie sposób, pełen wrażliwości, a jednocześnie przekory obserwuje świat, by później dać mu wyraz w swoich projektach. Jej ubrania to połączenie wszystkiego co najlepsze. Dobrane indywidualnie, niejednokrotnie szyte na miarę i według wskazań klienta, są idealnie dopasowane, zarówno pod względem koncepcyjnym, jak i użytkowym. Kariera Maliny w ostatnich kilku miesiącach nabiera coraz większego tempa. Premiera pierwszej kolekcji Lumen SS/2013 miała miejsce 24. kwietnia. Zaledwie 3 miesiące po starcie, 26.lipca w Hotelu Sofitel Wroclaw Old Town odbył się pierwszy indywidualny pokaz projektantki, na którym gościem specjalnym był Tomasz Jacyków. Malina zyskuje coraz szersze grono sympatyków i fanów, między innymi dzięki zaangażowaniu w liczne targi modowe. Już za kilkanaście dni będzie miała swoje stoisko na Fashionphilosopfy Fashion Week Poland w Łodzi.

  Projekty Maliny można kupić na:

  www.malina.shwrm.com

  www.malina.bigcartel.com

  oraz zamawiając pod adresem [email protected]

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj