Międzynarodowe targi artykułów dla dzieci i niemowląt w MT Polska | Targi Kid’s Biz Fair

  Przedsiębiorcy działający w branży dziecięcej spotkają się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska na pierwszych Międzynarodowych Targach artykułów dla dzieci i niemowląt Kid’s Biz Fair. Przez dwa dni – 16 i 17 października – aktualną ofertę zaprezentuje ponad 100 producentów, importerów i hurtowników z Polski i zagranicy. Targi podzielone będą na cztery sektory tematyczne: gry i zabawy, karmienie, pielęgnacja i higiena, a także odzież i obuwie oraz wyposażenie. Dodatkowo podczas imprezy prowadzone będą szkolenia i warsztaty dotyczące rozwoju biznesu w branży dziecięcej. Targi Kid’s Biz Fair organizowane przez Reinhold Expo odbędą się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

  – Miło nam będzie gościć firmy związane z branżą dziecięcą na organizowanych w naszym Centrum pierwszych targach Kid’s Biz Fair. Bez wątpienia przedsiębiorcy działający na tym rynku będą mieli w naszym obiekcie komfortowe warunki, by poznać różnorodne oferty produktów dla dzieci, nawiązać perspektywiczne rozmowy biznesowe, a także zdobyć informacje na tematy nurtujące branżę. Zapowiadają się dwa interesujące dni zarówno dla firm działających już w sektorze dziecięcym jak i dla tych osób, które planują dopiero rozpocząć taki biznes i szukają aktualnie partnerów handlowych – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

  Na stoiskach targów Kid’s Biz Fair wystawcy zaprezentują szeroki wybór produktów, a zwłaszcza nowości z branży dziecięcej. Nie zabraknie gier, zabawek, a także artykułów do karmienia, pielęgnacji i higieny. Prezentowane będą również odzież i obuwie, w tym odzież dla kobiet w ciąży i matek karmiących oraz propozycje wyposażenia jak np. meble, wózki, foteliki. Oferta Targów Kid’s Biz Fair kierowana jest do osób podejmujących decyzje bądź mających wpływ na hurtowe zakupy artykułów z branży dziecięcej, m.in. do właścicieli i menadżerów sklepów z artykułami dziecięcymi, sklepów z zabawkami, importerów, hurtowników, sklepów sieciowych, internetowych, kierowników żłobków, szpitali i oddziałów położniczych. W jednym miejscu i czasie będą mogli porównać produkty, nawiązać kontakty handlowe, podpisać kontrakty. Co więcej targi będą też okazją do wymiany doświadczeń dzięki organizowanym szkoleniom i warsztatom, które poprowadzą doświadczeni trenerzy i prelegenci.

  Do Centrum MT Polska, na Targi Kid’s Biz Fair można dojechać transportem własnym, a także środkami komunikacji miejskiej. Obiekt położony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Do dyspozycji gości jest 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Poza tym w sąsiedztwie MT Polska kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – pociągi Kolei Mazowieckich.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj