Dżinsy dla dzieciaków, 20% zniżki dla Ciebie

  Wrangler i Lee we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom zapraszają do udziału w akcji „Wymień dżinsy”. Wszyscy, którzy w dniach 05 – 28 października przekażą swoje dżinsy na cele dobroczynne uzyskają 20% zniżki na spodnie z kolekcji jesień/ zima 2012. Punkty zbiórek usytuowane będą w sklepach Lee i Wrangler w całej Polsce.

  Zebrane dżinsy zostaną poddane starannej selekcji i czyszczeniu, a następnie zostaną przekazane dzieciom i młodzieży z Domów Dla Dzieci i rodzin zastępczych.

  Akcja prowadzona będzie w 130 sklepach Wrangler i Lee na terenie całej Polski. Listę sklepów można znaleźć na stronie www.wymiendzinsy.pl.

  Wymień Dżinsy to wspólny projekt marek Wrangler i Lee oraz Towarzystwa Nasz Dom.

  Towarzystwo Nasz Dom promuje rozwiązania prorodzinne, pozbawione znamion dużych, internatowych instytucji. Tradycjami sięga czasów przedwojennych – organizacja została założona w 1921 roku przez Janusza Korczaka i Marynę Falską. Towarzystwo prowadzi 14 wyspecjalizowanych i monitorowanych Domów dla Dzieci, które zapewniają swoim podopiecznym nie tylko bezpieczeństwo i przygotowanie do samodzielnego życia, ale przede wszystkim więź z bliskimi. To właśnie m.in. do dzieci i młodzieży z tych domów trafią zebrane podczas akcji dżinsy.

  Informacje na temat działalności Towarzystwa Nasz Dom można znaleźć na stronie: www.towarzystwonaszdom.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj