Czternastoletnia KAROLINA KOPACZ zwyciężyła, to Ona pojedzie na finał ELITE MODEL LOOK do Szanghaju

  Karolina Kopacz czternastolatka z Karnowic koło Krakowa, zdaniem jury ma największe predyspozycje, aby zostać top modelką. Karolina będzie reprezentować Polskę na światowym finale konkursu w Szanghaju. Modelką Schwarzkopf o najpiękniejszych włosach została Anna Bortnowska, piętnastolatka z Torunia. Ona również ma zagwarantowany kontrakt z agencją reprezentująca Elite w Polsce.

  Spełnił się ich sen…

  Dziesiąty, jubileuszowy finał polskiej edycji konkursu był niezwykły. W tym roku po raz pierwszy jury nie wyłoniło finałowej szóstki – dwanaście dziewcząt do końca walczyło o kontrakt z agencją i możliwość udziału w dalszym, światowym etapie konkursu elite model look International.

  Zwyciężyła Karolina Kopacz z Karnowic położonych około 40 km od Krakowa. Karolina chodzi do gimnazjum. Jest wysportowana – gra w koszykówkę i ćwiczy lekkoatletykę a w wolnym czasie czyta i gotuje. Ma 177 cm wzrostu a jej wymiary to 81/60,5/89.

  Jury wybrało również modelkę o najpiękniejszych włosach – modelką Schwarzkopf Elite Model Look 2012 została Anna Bortnowska. Ania ma piętnaście lat i przyjechała z Torunia, lubi tańczyć a fascynują ją samoloty. Jej wymiary to 80/60/87 i 178 cm wzrostu.

  Wspaniała przygoda i ciężka praca…

  Finalistki do finału przygotowywały się na zgrupowaniu Elite Model School. Te kilka dni to nic innego jak ciężka szkoła modelingu w pigułce oraz nauka choreografi do Gali. W tym roku było szczególnie ciężko. Modelki prezentowały aż 7 kolekcji. Uroczystość otwierała kolekcja United Colors of Benetton, potem finalistki prezentowały stroje krakowskiego duetu Zemełka & Pirowska, kolejno pokazały się w sukniach La Boutique Venecia Palace, następnie ubrane były w jeansową kolekcję Rica Lewis, po niej nastąpił pokaz projektu Bartka Michalca z Zuo Copr. . Przedostatnie wyjście prezentowało styl kobiety nowoczesnej w kolekcji Penny Black a w finałowym show najważniejsze były włosy, o które zadbali styliści marki Schwarzkopf.

  Pozostałe finalistki…

  Wszystkie finalistki miały szansę pokazania się jury i publiczności, wszystkie wystąpiły w Gali i zobaczymy je w transmisji telewizyjnej. Każda z modelek ma szansę na zrobienie kariery, bo jak wiadomo w modelingu wszystko możliwe, jeśli nie dziś to może jutro…

  • Kinga Piórkowska OSTRÓW MAZOWIECKI
  • Paulina Paździor LUBLIN
  • Izabela Plucińska WARSZAWA
  • Laura Kuczkowska TORUŃ
  • Olga Łoś PABIANICE
  • Joanna Dorula STARY SĄCZ
  • Aleksandra Borczak KRAKÓW
  • Martyna Kwiatos ZADZIM
  • Julia Skierska RAWA MAZOWIECKA
  • Katarzyna Kosińska OLEŚNICA

  Schwarzkopf elite model look polska 2012

  Konkurs elite model look Polska przeprowadzany jest od 10 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski, z których wiele, nie tylko zwyciężczynie, rozpoczęło już kariery modelek – przykładem mogą być Ania Porzuczek czy Aleksandra Ziemińska. Konkurs elite model look jest najbardziej znanym i popularnym konkursem modelingu, w którym rokrocznie udział bierze ponad 350.000 kandydatek z 800 miast, 70 krajów i 5 kontynentów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj