Upoluj modną zieleń w sklepie marki Krenig

  Na zakończenie lata i zarazem na powitanie jesieni marka Krenig przygotowała dla swoich klientek niespodziankę. Do końca sierpnia mogą one kupić taniej galanterię w modnym zielonym kolorze.

  Jesień smali cholewki. To już pewne. Soczyste, żywe barwy ustępują miejsca kolorom charakterystycznym dla „złotej polskiej jesieni” a więc odcieniom złota, pomarańczy, dyni, cegły, czerwonych winogron, bordo… Niebagatelne znaczenie jesienną porą ma również zieleń w znamiennej dla tego sezonu odmianie khaki, oliwki, malachitu, szmaragdowej, butelkowej, morskiej (z kroplą błękitu), idealne przede wszystkim dla pań rudowłosych ale twarzowe też dla blondynek, szatynek i brunetek. Spokojne, przydymione, przytłumione ale i żywsze odmiany zieleni można obserwować w najnowszych kolekcjach makijażu, ubiorów ale także akcesoriów i dodatków do stroju, zaprojektowanych na sezon 2012/13. Wakacje nieubłaganie dobiegają końca.

  Z myślą o paniach, które już tęsknią za gorącymi promieniami słońca, firma Krenig przygotowała nie lada niespodziankę. Na zakończenie lata i zarazem na powitanie jesieni, marka, do 30 sierpnia 2012 r. w swoim sklepie internetowym www.sklep.krenig.pl prowadzi promocję na …zielone portfele i etui. Do końca miesiąca, o 30 proc. taniej można kupić modele linii Classic, występujące w odcieniu ciemnej zieleni. A ten kolor nie tylko wpisuje się w aktualne tendencje ale też symbolizuje nadzieję. W tym przypadku na ciepłą i pogodną jesień. Oby sprzyjająca aura trwała jak najdłużej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj