Targi Swag Show Silesia

  6. października w Katowicach odbędzie się SWAG SHOW SILESIA, czyli targowisko (p)różności, ulokowane w samym sercu industrialnej przestrzeni miasta – w galerii Szyb Wilson. Najlepsi polscy producenci, projektanci, artyści, blogerzy, muzycy i sportowcy, w jedno popołudnie, zamienią stolicę Górnego Śląska w największy showroom w kraju. Tego dnia wszystkie zainteresowane osoby, będą miały okazję wybrać się na zakupy bezpośrednio do ulubionych designerów, porozmawiać z nimi oraz zasięgnąć ich cennych rad.

  – Chcemy pokazać wszystkim ludziom związanych ze szeroko pojętym streetwearem, że na naszym rodzimym podwórku jest mnóstwo firm oferujących to, co najlepsze – od odzieży, sprzętu sportowego, gadżetów, aż po… domowe wypieki. Warto zwrócić uwagę, na pokaz organizowany przez młodą projektantkę Klaudię Kasińską, na którym zostaną zaprezentowane ciuchy projektantów, biorących udział w Swag Show Silesia 2012 – opowiada Wojciech Sporysz z firmy Cros Group zajmującej się marką We Shop It.

  Skład Junkie Punks udekoruje wydarzenie klasycznym pierdolnięciem w postaci przeszywającego basu o mocy kilku tysięcy wat. Pomogą im w tym:

  ZEPPY ZEP – https://www.facebook.com/zep.zeppy

  DIGITAL CHOCOLATE – https://www.facebook.com/digilate

  – Miasta są pełne ciekawych kombinacji. Ludzie żyją muzyką i modą. Kochają sporty ekstremalne. Poszukują alternatyw. Nie chcą się nudzić i być szarzy. Są dziesiątki ciekawych i kreatywnych osób. Chcemy zgromadzić ich w miejscu, które odpowie ich zainteresowaniom. Dlaczego Katowice? Śląsk ma potężny potencjał, bardzo bogatą kulturę, ale niestety, rzadko daje jej możliwość pokazania się. Chcemy zabić ten marazm. Zapraszamy wszystkich do szybu Wilson – niezależnie od wieku. Wystarczy mieć otwartą duszę – podsumowują Mateusz Kamiński i Anna Szczypka, redaktorzy naczelni portalu We Peace It (http://wepeaceit.pl/) 

  MIEJSCE: Galeria Szyb Wilson, Katowice, ul. Oswobodzenia 1

  DATA: 06 października 2012 r. od 12:00 do 19:00

  KONTAKT: [email protected] oraz http://swagshow.pl/

  WSTĘP na imprezę jest DARMOWY, a na miejsce dowiezie was specjalnie uruchomiona linia autobusowa z placu Piotra Skargi o godzinach: 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj