W najnowszym CKM, Sonia Sarvar – była dziewczyna Nergala

  Metalowa muza, czyli Sonia Sarvar, dziewczyna, która lubi ostre rockowe granie i władczych mężczyzn o mocnym głosie – np. takich jak Tergal (Adam Darski).

  Wrześniowy numer CKM, a w nim także:

  Lateksowa królowa, czyli Natalie Blair, świeża gwiazda brytyjskiego modelingu kochająca obcisłe, wyzywające ciuszki.

  Małe, lokalne polskie browary, które produkują wielkie, globalnie smakujące piwa (Perła, Van Pur, Łomża itp). Poznaj piwa, których powinieneś spróbować.

  Jak zostać zawodnikiem MMA

  Słynny trener Mieczysław Okniński posiadacz czarnego pasa jiu-jitsu i trener Mariusza Pudzianowskiego przerabia reportera CKM na dzielnego zawodnika MMA. Poznaj metody przeróbki oraz… końcowy efekt.

  Partnerstwo:

  Natura tak stworzyła mężczyznę, by był szybki w polowaniu, bieganiu, ucieczce. I to jest O.K. Jednak w łóżku, wyjątkowo! pośpiech nie jest wskazany. Oto 33 rady, byś został łóżkowym maratończykiem.

  Crime Story

  Portale społecznościowe przeżywają rozkwit i osiągają szczyty popularności. Zdarza się jednak, że są miejscem w których rodzą się zbrodnie! Przeczytaj o tym w naszym materiale, a z pewnością sam zaczniesz być bardziej ostrożny!

  Cel snajpera

  Wywiad z Chrisem Kyle, najniebezpieczniejszym snajperem w dziejach armii amerykańskiej. Wrogowie nazywają go Diabłem, koledzy mówią o nim – Legenda. Ma na koncie na pewno ponad 150 trafień oraz podobno kilka butelek Żubrówki, której nauczyli go pić komandosi polskiego Gromu.

  Nowy CKM w sprzedaży już od czwartku 16 sierpnia 2012!

  Nakład: 80 000 egz.

  Cena egzemplarzowa: 8,99 zł. (w tym 8% VAT)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj