Dax Cosmetics ma certyfikat GMP

  Dax Cosmetics otrzymał certyfikat GMP, który potwierdza, że firma stosuje Dobre Praktyki Produkcji w zakresie produkcji, kontroli, magazynowania i wysyłki kosmetyków. Otrzymany certyfikat potwierdza stosowaną od lat w firmie politykę nastawioną na jakość wyrobów i bezpieczeństwo podczas ich wytwarzania.

  GMP to już drugi certyfikat, który stwierdza, że Dax Cosmetics stosuje wysokie standardy w zarządzaniu i dba o najwyższą jakość kosmetyków. Od 2004 roku firma posiada certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2000, którego przyznanie jest potwierdzane na corocznych zewnętrznych auditach. Wytyczne z obu norm, znajdujące odzwierciedlenie w codziennej działalności firmy oraz nowoczesne laboratoria i linia produkcyjna gwarantują wysoką jakość produktów Dax Cosmetics.

  ————————————————-

  Dax Cosmetics to polska firma kosmetyczna, należąca do czołówki rodzimego rynku, która od 28 lat produkuje kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, od ponad 20 lat – kosmetyki do opalania, a od 7 lat tworzy także kosmetyki do makijażu. W jej portfolio jest obecnie 5 głównych marek: PERFECTA, DAXSUN, YOSKINE, CASHMERE i CELIA. Dax Cosmetics jest jedną z najdynamiczniejszych polskich firm (Gazela Biznesu 2007, 2008, 2009 i 2010 oraz Diament Forbesa 2012)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj