Pierwsza książka o modowych blogerkach

  Joanna Szczepaniak, blogerka prowadząca bloga pod adresem musthavefashion.pl jest autorką pierwszej książki, opisującej życie modowych blogerek.

  Blogi modowe biją cały czas rekordy popularności, są one nie tylko chętnie czytane i oglądane, ale również uważane za wyznaczniki trendów. Każdy jeden blog to inna historia. Życie prywatne blogerek jest w mniejszym lub większym stopniu przemycane na ich blogi. Książką „Pamiętnik modowej blogerki” to powieść na faktach, która opisuje historię dziewczyny zafascynowanej prowadzeniem modowego pamiętnika.

  Niestety jej fascynacja zaczęła przeradzać się w coś, co doprowadziło ją do ruiny finansowej i totalnego zniszczenia swojego wyglądu. Blogerka całkowicie zatraciła się w świecie fashion. Praca w agencji mody i studia na wydziale projektowania nie pozwoliły jej nawet na chwilę na to, aby wyjść z tego złowieszczego kręgu. To nie mogło się dobrze skończyć. Właścicielka bloga stała się prawdziwą „fashion victim”, lecz nie w modowym, ale dosłownym znaczeniu tego słowa.

  Książkę można kupić na razie w formie e-booka, na stronie Wydawnictwa Nowy Świat:

  http://e-nowyswiat.poczytaj.to/Pamietnik_modowej_blogerki-epub.ebook

  Cena: 4,99 zł

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj