W najnowszym SHAPE MONIKA PYREK

  W numerze także:

  PSYCHE:

  Nie trzeba czytać pornografii, żeby natknąć się na odważne opisy scen erotycznych. Jak reagujemy na „te rzeczy” w literaturze pięknej? Co to mówi o nas i naszym życiu seksualnym? Czy erotyczna lektura może mieć pozytywny wpływ na poziom naszego libido? Odpowiedzi na te i inne pytania Czytelniczki sierpniowego SHAPE znajdą w artykule „Lektura na gorąco”.

  Paniom o bardziej romantycznej naturze polecamy natomiast rozmowę z Andrzejem Gryżewskim – psychologiem i seksuologiem, z której dowiadujemy się: co dzieje się, gdy mężczyzna spotyka… swoją byłą.

  ZDROWIE:

  „Komfort trawienny na urlopie” to zbiór praktyczny porad o tym, co zrobić, by nie dać się nagłej biegunce lub uporczywemu zaparciu, które potrafią zepsuć najpiękniej zapowiadające się wakacje.

  Na uwagę zasługuję także artykuł pt. „Chińska medycyna w stylu SHAPE”. W krajach z kręgu zachodniej cywilizacji medycyna orientalna cieszy się uznaniem już od wielu lat. Wciąż jednak nie brakuje osób, którym kojarzy się ona z egzotycznym antykiem z muzeum, przykurzonym i nieprzydatnym ludziom żyjącym we współczesnym świecie. Dziennikarka SHAPE pokazuje, że prawda wygląda inaczej…

  KUCHNIA:

  Szybki posiłek kupiony na mieście wcale nie musi szkodzić figurze. Okazuje się, że lekko i smacznie można zjeść w sieciowych restauracjach, których w naszym kraju powstaje coraz więcej. W sierpniowym wydaniu SHAPE wzięliśmy pod lupę 5 polskich „sieciówek” i podpowiadamy, jak łatwo skomponować lekkie menu z serwowanych w nich dań.

  Nie od dziś wiadomo, że grillowanie to jedna z naszych ulubionych narodowych rozrywek. SHAPE zachęca swoje Czytelniczki by poszły o krok (lub raczej: o kilka kroków) dalej od zwyczajowego zestawu mięs i warzyw. Karczochy z cytrusowo-kaparowym sosem aioli, liście winogron nadziewane wołowiną i serem kozim to tylko wstęp do grillowej uczty – oczywiście light.

  SHAPE

  W kioskach od: 30 lipca 2012

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj