Natalia Vodianova i Centro w Wola Parku!

  Czy możliwe jest osiągnięcie modnego wyglądu bez nadmiernego nadwyrężania portfela? Oczywiście, bo w Wola Parku otworzył się właśnie sklep marki Centro.

  Marka Centro, oferująca modne obuwie i akcesoria, funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku. Te kilka lat wystarczyło jednak, by podbić serca młodych klientów. Centro oferuje nowoczesne kolekcje nawiązujące do aktualnych trendów kreowanych przez światowe domy mody w przystępnych cenach. Asortyment salonów marki Centro jest bardzo urozmaicony i liczy ponad

  2 000 modeli obuwia i akcesoriów w różych stylach – od high fashion, poprzez sport i casual, aż po klasyczne propozycje.

  Już we wrześniu dostępna będzie specjalna kolekcja obuwia przygotowana we współpracy z topową modelką Natalią Vodianovą. Światowej sławy modelka została twarzą marki Centro, co komentuje następująco: „Chcę, aby każda dziewczyna, tworząc nowe stylizacje dla siebie, mogła cieszyć się prawdziwie stylowymi i pięknymi butami. Wraz z marką Centro chcę dać wszystkim dziewczynom szansę poczucia się jak księżniczka, wspaniale i niepowtarzalnie”. Projekty butów były opracowywane przez kilka miesięcy, a Natalia osobiście brała udział w procesie twórczym. Unikalna kolekcja butów „Natalia Vodianova i Centro” dla Fundacji Naked Heart zapowiada się jako jeden z największych projektów charytatywnych. Część zysku ze sprzedaży nowej kolekcji zostanie przekazana na rzecz fundacji charytatywnej modelki. Dzięki temu każdy klient Centro będzie miał możliwość wspierania akcji.

  Salon Centro w Wola Parku zajmie powierzchnię 430 m2.

  Serdecznie zapraszamy do nowootwartego sklepu marki Centro, który już działa na 1szym piętrze centrum Wola Park!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj