Seamaster Aqua Terra 44 London Chronograph OMEGA świętuje swój 25 raz w roli Oficjalnego Chronometrażysty Igrzysk Olimpijskich

  Po raz pierwszy, OMEGA obsługiwała Igrzyska Olimpijskie jako Oficjalny Chronometrażysta w 1932 roku, w Los Angeles. Ceremonia Otwarcia zbliżających się Igrzysk w Londynie będzie dla szwajcarskich zegarmistrzów sygnałem, że nadszedł czas po raz 25 w pełni poświęcić się pracy chronometrażystów i statystyków podczas najbardziej prestiżowych zawodów sportowych na świecie.

  By upamiętnić ten oryginalny jubileusz, OMEGA stworzyła zegarek Seamaster Aqua Terra 44 London Chronograph w dwóch wersjach. Pierwsza, w kopercie bicolour, wykonanej z 18-karatowego czerwonego złota i stali szlachetnej, na dopasowanym pasku z czarnej skóry. A druga, wykonana w całości z wytrzymałej stali szlachetnej, na stalowej bransolecie.

  Koperta ma śmiały 44 mm rozmiar. Jej powierzchnie są naprzemiennie polerowane i szczotkowane. Wieńczy ją połyskujący, polerowany pierścień lunety. Błękitna tarcza, barwiona techniką PVD, nosi charakterystyczny wzór tekowego pokładu, który stał się wyróżnikiem i motorem napędowym popularności linii zegarków OMEGA Aqua Terra.

  Istotnym detalami na tarczy są mały sekundnik na godzinie 9 oraz okienko datownika pomiędzy godzinami 4 i 5. Licznik 30-minutowy chronografu znajduje się na godzinie 3, a 12-godzinowy na 6. Seamaster Aqua Terra 44 London ma trójwymiarowe, wykonane z polerowanego 18-karatowego złota centralne wskazówki: godzinową, minutową oraz sekundnik chronografu. By poprawić czytelność ich wskazań w warunkach ograniczonego dostępu do światła, pokryto je dodatkowo warstwą białej substancji luminescencyjnej Super-LumiNova.

  Dekiel zegarka odnosi się bezpośrednio do Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012. Nosi pieczęć z oficjalnym znakiem imprezy.

  OMEGA Seamaster Aqua Terra 44 London Chronograph jest wodoszczelny do 150 metrów / 15 bar / 500 stóp.

  Sugerowana cena zegarka – 23 900 zł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj