Sensation Deluxe – kosmiczna technologia w materacu

  Firma Tempur wprowadziła na rynek materac Sensation Deluxe. Nowość, wykonana z materiału wykorzystywanego w lotach kosmicznych, łączy estetykę z funkcjonalnością. Podpiera sylwetkę i redukuje drętwienie, zapewniając błogi, regenerujący sen.

  TEMPUR® Sensation Deluxe jest alternatywą dla dominujących na rynku materaców sprężynowych. Łączy tradycyjną elastyczność z idealnym dopasowaniem i pełnym podparciem sylwetki ciała (szyi, pleców i stawów), bez względu na pozycję, w której śpimy. Materac wykonany jest z materiału redukującego nacisk. Ułatwia krążenie krwi, pozwala ograniczyć potrzebę przewracania się z boku na bok. Ograniczenie nacisku odgrywa istotną rolę w walce z bezsennością i pomaga w leczeniu fibromialgii (choroby związanej z bólem w układzie ruchu), zapalenia stawów i zespołu niespokojnych nóg. Dzięki temu, że wykonany został z otwartokomórkowego, wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału Tempur, dopasowuje się do kształtu ciała i nie ulega odkształceniom pod wpływem nierównomiernego rozmieszczenia ciężaru (przyjmuje ciśnienie i rozkłada je na całej płaszczyźnie). Dwie warstwy materaca wypełnione są kolejno materiałem TEMPUR® ES (Extra Soft) i TEMPUR® „miękki dotyk”, który poprawia komfort snu i zapewnia lepszą plastyczność. Dzięki warstwie High Mobility materac jest elastyczny, co ułatwia zmianę ułożenia sylwetki ciała i pozycji spoczynku. Natomiast kanałowe nacięcia warstwy podstawowej usprawniają cyrkulację powietrza.

  Sensation Deluxe osłonięty jest estetycznym, pikowanym pokrowcem, który łatwo zdjąć, np. w celu wietrzenia. Został także odpowiednio zabezpieczony, by zapobiegać rozwojowi mikroorganizmów. Dodatkowo pokrowiec uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, iż nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji i jest hipoalergiczny.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj