TYLKO JEDNA MINUTA DZIELI KAŻDĄ 25-LETNIĄ POLKĘ OD 150 000 EURO

  Trwają globalne poszukiwania dziewczyny, która jak nikt inny potrafi cieszyć się życiem i czerpać z niego garściami. To kobieta, która wie, czego chce i odważnie idzie przez życie, realizując siebie. Ona wie, co to znaczy być panią własnego losu i że szczęście to kwesta odpowiedniego nastawienia. Z którego kraju pochodzi ta dziewczyna? Wierzymy, że z Polski! Więc być może jesteś nią właśnie Ty? Weź udział w Royale Casting!

  Pokaż, jak ciekawe i odważne są dziewczyny z Twojego kraju! Jest, o co walczyć, bo 150 000 euro, 12 par butów od Louboutin oraz 12 kreacji od światowej sławy projektantów piechotą nie chodzi. Teraz każda z Polek, które ukończyła 25 rok życia ma szansę zgarnąć te nagrody za jednym zamachem! Wystarczy, że wejdzie na stronę www.royalecasting.pl i zamieści na niej jednominutowy film, w którym odpowie na konkursowe pytanie „Dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać?”

  Polki, bez względu na to, z którego miasta pochodzą mają w sobie coś, co sprawia że są uznawane za najpiękniejsze kobiety świata. I nie mówię tu tylko o wyglądzie. Dziewczyny! Wszystkie macie ogromną szansę na wygranie tego konkursu, dlatego gorąco zachęcam Was do aplikowania na stronie www.royalecasting.pl. To nie jest trudne. Przecież wiem, że jesteście niesamowicie kreatywne i w minutę potraficie oczarować niejednego człowieka. Luck Is An Attitude, więc do dzieła! – zachęca Olivier Janiak, jeden z jurorów Royale Castingu.

  Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 25 dziewczyn, które będą reprezentowały swoje rodzinne strony w ogólnopolskim finale. Zaprezentują się gościom w kreacjach Łukasza Jemioła – młodego, cenionego polskiego projektanta. To właśnie on wraz z Olivierem Janiakiem wybierze 3 finalistki, z których jedna stanie przed szansą poszerzenia swej szafy o 12 par butów z najnowszej kolekcji Christiana Louboutin, wzbogacenia swej garderoby o 12 kreacji od światowej sławy projektantów oraz zdobycia 150 000 euro na swoje wymarzone wydatki. Wszystkie 3 polskie finalistki wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz otrzymają karnety na kurs stylu w warszawskiej szkole stylu. Zwyciężczyni polskiej edycji dodatkowo wzbogaci swój portfel o 10 000zł i pojedzie na Ibizę walczyć o Grand Prix. Czy wygra? Zdecyduje sam Christian Louboutin już w październiku br.

  Czy trzeba mieć dużo szczęścia, żeby wygrać? Może i tak, ale kto nie podsuwa szczęściu okazji, ten nigdy nie pozna smaku wygranej – LUCK IS AN ATTITUDE – mówi Łukasz Cieplak, Marketing Manager Martini Polska i dodaje – Trochę odwagi, wiary w siebie i odpowiedniego nastawienia – tego szukamy wśród dziewczyn powyżej 25 roku życia, pewnych swojej kobiecości i świadomych swoich mocnych stron. Gdzieś w Polsce, jest teraz 25 dziewczyn, które marzą o międzynarodowej karierze. Pomóżmy im zrealizować marzenia. Poinformujmy o Royale Castingu. Reszta będzie po ich stronie. Luck Is An Attitude. – podsumowuje Łukasz Cieplak.

  Uwaga! W najbliższą sobotę, 30 czerwca br., od godziny 19.00

  w WATCHme! Bar & Club przy ul. Mazowieckiej 6/8 w Warszawie będzie można aplikować na żywo! Chcesz wygrać, ale nie wiesz, jak to zrobić? Odwiedź specjalną strefę Royale Casting w warszawskim klubie WATCHme! już w najbliższą sobotę!

  O Martini Polska Sp. z o.o.

  Martini Polska Sp. z o.o. to spółka powiązana z Bacardi Ltd – największym na świecie prywatnym producentem alkoholi. Portfolio produktów grupy składa się z ponad 200 marek i ich wariantów, obejmując m.in. takie alkohole jak: najlepiej sprzedający się na świecie rum Bacardi, jedne z najpopularniejszych na świecie wermutów i win musujących Martini, wódki Grey Goose i Eristoff, whisky Dewar’s Blended Scotch, tequila Cazadores i wiele innych. Spółka Bacardi powstała 2 lutego 1862 roku i przez kolejnych siedem pokoleń pozostaje spółką rodzinną. Na świecie Bacardi zatrudnia niemal 6 000 osób, produkując swoje wyroby w 27 fabrykach, 16 krajach, na czterech kontynentach. Wyroby grupy dystrybuowane są w ponad 150 krajach.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj