Zapach kluczem do sukcesu

  Naukowcy twierdzą, że nawet 80% tego, co odczuwamy jako smak, jest w rzeczywistości zapachem. Wbrew pozorom niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak zapachy mogą wpływać na naszą osobowość czy nasze zachowanie. Wiedzę taką posiada Marta Siembab, absolutna pasjonatka i znawczyni perfum. Podzieli się nią z uczestnikami najbliższego spotkania P-Team w Poznaniu.

  Dzięki zmysłom poznajemy świat. Nasz nastrój zależy od najczulszego z nich – węchu. Marta Siembab, autorka jedynych w Polsce warsztatów o perfumach, doskonale wie, że wiosną czy też latem korzystamy z perfum o innych zapachach niż jesienią i zimą. Podczas spotkania P-Team, które w czwartek 28 czerwca odbędzie się w Poznaniu, opowie, od czego zależy trwałość ulubionych przez nas zapachów, w jaki sposób pozyskuje się poszczególne nuty zapachowe i wyjaśni co oznacza tajemniczo brzmiące pojęcie „eufleurage”.

  Spotkanie P-Team, którego gościem będzie Marta Siembab odbędzie się w czwartek 28 czerwca w Bogota Club, w Poznaniu, mieszczącym się w Centrum Kultury Zamek (ul. Święty Marcin 80/82). Początek przewidziany jest na godzinę 18. Wstęp na spotkanie jest wolny. Informacji na temat spotkania można szukać na www.p-team.pl/

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj