„DANIE DNIA” – spektakl dyplomowy Szkoły Aktorskiej SPOT

  Jeszcze do 16-tego czerwca można obejrzeć spektakl dyplomowy Szkoły Aktorskiej SPOT zatytułowany „Danie Dnia”. W widowisku wezmą udział tegoroczni absolwenci i przyjaciele. Spektakl jest ich chrztem bojowym na scenie i sprawdzianem umiejętności zdobytych w trakcie dwuletniej intensywnej nauki.

  Szkoła Aktorska SPOT obchodzi w tym roku XX-lecie istnienia. Wśród osób, które uczyły się w SPOT są takie nazwiska jak: Weronika Książkiewicz, Jan Wieczorkowski, Rafał Zawierucha, Agnieszka Chrzanowska, Sebastian Pawlak, Jacek Joniec, Magdalena Dandourian, Michał Siegoczyński i wiele innych (www.ksa.edu.pl). Wielką satysfakcją dla Szkoły jest także zakwalifikowanie się w tym roku studentów SPOT do udziału w Mistrzostwach Świata w Szermierce Artystycznej w Portugalii (sierpień), gdzie będą jedyną grupą reprezentującą Polskę na tych prestiżowych zawodach.

  Od października 2012 roku SPOT otwiera nową specjalizację choreograficzno-taneczną (tryb zaoczny) w oparciu o autorski program przygotowany przez Tomasza Gołębiowskiego, wybitnego choreografa, wieloletniego wykładowcę Szkoły Aktorskiej SPOT, mającego na koncie Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym oraz współpracę z licznymi teatrami muzycznymi i dramatycznymi w Polsce i we Włoszech.

  Wszystkich, którzy mają ochotę sprawdzić jak radzą sobie młodzi aktorzy na scenie zapraszamy 13,14,15,16 czerwca na godz. 20.00 do Sali Teatralnej Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, ul. Papiernicza 2.

  Spektakl poprzedzi plenerowy pokaz szermierczy dyplomantów przygotowany pod kierunkiem Mateusza Berkowicza.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj