Mały kibic to też kibic!

  Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw Europy w Polce i na Ukrainie zostało niecałe 50 dni. Miasta-organizatorzy turnieju dopinają szczegóły dotyczące nie tylko strony sportowej zawodów, ale także kwestię zapewnienia rozrywki również tym, którzy przyjadą bez biletów i będą spędzali czas poza stadionami. Rodzice na swój sposób też mogą przywołać odpowiednią atmosferę wokół tego uroczystego wydarzenia. Marka Snazaroo ma na to pomysł.

  Każdy, nawet mały kibic może zadbać o odpowiednie przygotowanie na czas trwania Mistrzostw Europy, bez względu na to, jak planuje uczestniczyć w imprezie. W niezbędniku młodego kibica powinny się znaleźć przede wszystkim te artykuły, które są bezpieczne. Najważniejsza jest piłka, ale warto także pamiętać o farbkach do malowania twarzy, pokazujących, kogo wspieramy. W najbliższych dniach warto także zmobilizować tatę, żeby porzucił życie kanapowca, wziął dzieci na boisko i pokazał, że drzemie w nim jeszcze duch sportowca!

  Biało- czerwone buzie symbolizujące naszą piłkarską reprezentację powinny być pomalowane produktami, które nie powodują uczuleń. Farby do twarzy dla dzieci możemy dziś kupić niemal w każdym sklepie, ale należy pamiętać o tym, że niestety nie wszystkie produkty, dostępne na sklepowych półkach, są bezpieczne dla skóry naszego dziecka. Marka Snazaroo, dostępna w sklepie maluje.pl to najpopularniejsze wśród dzieci i profesjonalistów farby do twarzy na świecie. W dodatku najbezpieczniejsze. Tysiące chłopców, którzy chcą się wyróżniać na międzynarodowej arenie ma na to szansę, decydując się na jeden z wielu narodowych zestawów, proponowanych przez sklep maluje.pl

  Zaopatrz się na mistrzostwa w te gadżety, którymi wszyscy razem będziemy ze stadionów i własnych domów dopingować polską reprezentację. Przed naszymi chłopcami z polskiej drużyny stoi duże wyzwanie, pomóżmy im naszym dopingiem pokonać przeciwników. Do dobrego, ekscytującego dopingu można zaprosić kolegów i koleżanki z klasy, zrobić smaczne przekąski i wesoło skandować „Polska- gola!”

  Polska drużyna podczas mistrzostw z pewnością będzie potrzebować naszego wsparcia. Pozwólmy sobie i dzieciom przeżyć je w nadzwyczajny sposób.

  Pamiętaj – Twoje dziecko, poprzez kontakt z piłką od wczesnego dzieciństwa może, ale nie musi, zostać wyjątkowym piłkarzem!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj