Chaos (s)kontrolowany

  OCHNIK przedstawia EXCHANGEBAG – rewolucyjne rozwiązanie porządkujące „torebkowy świat”.

  „Pokaż mi swoją torebkę a powiem Ci, kim jesteś.” – W tym krótkim zdaniu zawarta jest cała prawda o tym, jaką rolę w życiu każdej z nas pełni ten niezwykle kobiecy i osobisty przedmiot. Jest nie tylko ważnym elementem wyglądu, ale również sposobem na wyrażenie siebie. Damska torebka to również skarbnica tajemnic, swoistego rodzaju osobisty dziennik właścicielki i codzienny towarzysz. Bywa, że staje się wręcz mikrokosmosem, który pomieści wszystko, a którego zawartość nie tylko budzi niezmienny podziw i zdziwienie mężczyzn, ale potrafi też zaskoczyć samą właścicielkę.

  Nierzadko zdarza się jednak, że „cenny skarbiec” staje się prawdziwą „otchłanią bez dna”, a znalezienie dzwoniącego telefonu, portfela, biletu czy innej niezbędnej rzeczy okazuje się wyczynem ponad ludzkie siły. Dla wszystkich kobiet, które męczą te ciągłe „poszukiwania skarbów” OCHNIK znalazł rozwiązanie – EXCHANGEBAG. Co to takiego?

  To niezbędnik, który dzięki licznym kieszeniom, zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym, otwartym i zamykanym, o różnych kształtach i wymiarach sprawi, że wszystko, co potrzebne znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

  EXCHANGEBAG to również rozwiązanie dla wszystkich „zmiennych kobiet”, które chętnie wymieniają torebki w zależności od stroju i nastroju. Dzięki niej zmiana podręcznej torby w dowolnym momencie, bez potrzeby przepakowywania kolejnych przedmiotów, będzie dziecinnie łatwa. Wystarczy raz zapakować wszystkie niezbędne akcesoria, a następnie jedynie przekładać EXCHANGEBAG z jednej torby do drugiej, zachowując pewność, że nic nie zostanie zapomniane. Trudno wyobrazić sobie bardziej funkcjonalne i wygodne rozwiązanie.

  EXCHANGEBAG uporządkuje twój „torebkowy świat”, a Ty będziesz się zastanawiać jak mogłaś się bez niej obejść.

  ***

  OCHNIK to polska firma produkująca najwyższej jakości odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Produkty OCHNIK są modne, wyjątkowe, wykorzystujące najnowsze trendy i rozwiązania, sprzedawane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, z myślą o ludziach ceniących jakość i styl.

  OCHNIK posiada sieć 64 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Dział Sprzedaży B2B, oferujący produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj