Kobieta w Centrum Poznańskiego Kupca po raz drugi

  21 kwietnia już po raz drugi Kupiec Poznański zaprosi poznanianki na spotkanie z cyklu „Kobieta w Centrum”. Podczas kolejnej odsłony, której przyświeca hasło „Biznes i moda w Wielkim Mieście”, zaproszeni goście opowiedzą, jak łączyć pasję z biznesem.

  Podczas kwietniowego spotkania w Kupcu Poznańskim Nina Olszewska, trenerka i założycielka Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego, podzieli się z poznaniankami wiedzą z zakresu edukacji finansowej i biznesowej. Małgorzata Mieloch, marketing manager firmy Mieloch Motocykle, opowie o kobiecym wkładzie w branże postrzegane jako męskie, zaś założycielki Kawiarenki Szyciowej Nitka, Beata Kilichowska-Błaszczyk i Karolina Oszczyk, podzielą się radami, w jaki sposób przekuć kobiecą pasję w innowacyjny, rozpoznawalny w całej Polsce, biznes. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie także i pierwiastka męskiego. Łukasz Czajkowski, międzynarodowej sławy projektant mody z Poznania, zaprezentuje damską kolekcję biznesową na sezon 2012 i udzieli porad dotyczących dress code.

  Podczas spotkania przewidziane są liczne konkursy, dla zwycięzców których nagrody ufundowały m.in. www.bellezza-shop.com. Pod okiem Łukasza Czajkowskiego panie będą mogły także spróbować swoich sił przy tworzeniu stylizacji wiosennych na sezon 2012. Uczestniczki konkursu będą miały do dyspozycji ubrania, buty i dodatki użyczone przez sklepy znajdujące się w Kupcu Poznańskim – C&A, Kassja, Molton i Venezia.

  Z kolei Restauracja Orangeria Caffe&Food przygotuje w mobilnej kuchni wspaniałe potrawy, których każda z pań będzie mogła spróbować w części bankietowej. Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez ONTV, a poprowadzi je Patrycja Felińska. Bibiuti Studio Fryzur i Urody ponownie zadba o fryzurę i makijaż dziennikarki.

  „Biznes i moda w Wielkim Mieście” to już druga odsłona cyklu „Kobieta w Centrum”, programu Kupca Poznańskiego poświęconego kobietom i ich rozwojowi osobistemu. Podczas tych spotkań poznanianki mają możliwość podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także zawiązania ciekawych znajomości.

  Więcej informacji i zapisy na www.kupiecpoznanski.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj