Polska – Nic się nie stało!, czyli limitowana seria t-shirtów marki PATROL Dla Kibica

    Mistrzostwa Europy w piłce nożnej coraz bliżej. Wraz z nadochodzącym wydarzeniem sportowym marka odzieżowa PATROL przygotowała limitowaną serię t-shirtów DLA KIBICA. Trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Wśród propozycji wariant patriotyczny, neutralny i …. Dla fanów footbolu marka dodatkowo zorganizowała konkurs na facebooku.

    Wraz z nadchodzącym wydarzeniem sportowym – EURO 2012 i udziale polskiej reprezentacji, marka odzieżowa PATROL przygotowała limitowaną serię t-shirtów DLA KIBICA. Ponieważ jako Kibic trzeba być przygotowanym na każdą sytuację, fani piłki nożnej mają do wyboru t-shirt w wersji patriotycznej: z napisem POLSKA, neutralnej: z motywem piłki nożnej i logo PATROL oraz w wersji kontrowersyjnej z napisem POLSKA – nic się nie stało!, w przypadku spełnienia się najczarniejszego scenariusza …

    Pilka nożna wywołuje wielkie emocje. W ramach akcji promocyjnej wspierającej sprzedaż t-shirtów PATROL zorganizował konkurs dla fanów. Moc jest w Kibicach! Marka zaponowała fanom, by pokazali, jak kibicują Biało – Czerwonym poprzez dodanie zdjęć na tablicy/profilu marki.

    Kibicowanie to spotkania, w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Pokazujemy duże emocje, do których PATROL zaprasza z przymrużeniem oka.