Villleroy & Boch wita nadchodzącą wiosnę!

  Wdzięczne, wielkanocne i rustykalne wzory w żywych, wiosennych kolorach.

  Nareszcie! Jeszcze tylko chwila i wiosna zapuka do naszych drzwi! Dni stają się widocznie dłuższe i cieplejsze, czuć wiosnę w powietrzu! Kwitną krokusy i żonkile ciesząc nasz wzrok wspaniałymi kolorami. Już niedługo wszystko zazieleni się na nowo! Nie możemy się doczekać!

  Wdzięczne i figlarne wielkanocne dekoracje. Tradycyjne wielkanocne śniadanie z rodziną to magiczna chwila. Przy świątecznym stole wszystkie troski znikają, a dzielenie się jajkiem i składane życzeń mają wielką moc. Wielkanoc to wspaniałe i radosne święto, dlatego warto zadbać, by wszystko idealnie ze sobą współgrało: nasz nastrój, przepyszne mazurki i pięknie udekorowany dom.

  Odpowiednia dekoracja na wielkanocny stół to absolutna konieczność! Twój dom musi się wyróżniać, dlatego Villeroy & Boch poszerzył znaną i lubianą kolekcję Spring Fantasy o nowe produkty jeszcze mocniej zakorzenione w wielkanocnej tradycji. Znalazło się w niej więcej kwiatowych wzorów, a motywem przewodnim kolekcji stała się rodzina zająców przedstawiona podczas tradycyjnych, wielkanocnych zajęć.

  Każdy element jest przepełniony ciepłem i energią, co wspaniale oddaje charakter świąt. Produkty z tej serii urzekają wdziękiem: misa w kształcie liścia z ręcznie malowanymi wielkanocnymi zwierzętami, duże pojemniki w kształcie pisanek i mniejsze, inspirowane świątecznymi gniazdami czy porcelanowe kompozycje wiosennych kwiatów. Wszystkie elementy są bogato zdobione i idealnie będą komponować się ze świątecznym stołem, a także znakomicie udekorują okna i komody. W kolekcji znalazły się również małe porcelanowe pisanki, kwiaty i ptaki, które można zawiesić przy oknach lub na klamkach.

  Ci, którzy preferują stonowaną i bardziej tradycyjną aranżację stołu będą zachwyceni Easter Decoration. To klasyczna wielkanocna linia, skupiona wokół postaci białego, wielkanocnego zająca z żółtą kokardą i kolorowych pisanek. Dostępne są również małe pisanki gotowe do zawieszenia.

  Nie tylko na Święta. Farmers Spring to zestawienie klasycznego stylu Villeroy & Boch z rustykalnym akcentem. Łąki usłane stokrotkami, soczystość czerwonych wiśni i wielobarwne koguty tworzą idealistyczny charakter krainy mlekiem i miodem płynącej. W kolekcji dominują odcienie zieleni, różu, czerwieni, pomarańczy czy ultramaryny dodając jej świeżości i lekkości. Ozdoby to nie wszystko – całość uzupełniono o elementy codziennego użytku, jak dzbanki do mleka czy naczynia do pieczenia, by podkreślić sielską naturę zastawy. Koguty i kury rodem z „Hahn & Henne” nadają wszystkiemu zabawnego, lekkiego stylu. Dzięki swojemu pozytywnemu charakterowi, porcelana z serii „Farmers Spring” doskonale będzie współgrać z naszym nastrojem zarówno wiosną jak i latem!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj