Nikon Polska na XV Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2012

  Nikon Polska weźmie udział w XV Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video, które rozpoczynają się 29 marca br. w Łodzi. Na stoisku firmy pokazywane będą przełomowe aparaty Nikon 1, lustrzanki Nikon D4 oraz Nikon D800, najnowsze aparaty kompaktowe COOLPIX, obiektywy oraz sprzęt optyczny Nikon Sport Optics. Dla odwiedzających przygotowane zostały też konsultacje z ekspertami Akademii Nikona oraz sesje fotograficzne.

  „Cieszymy się, że drugi rok z rzędu będziemy gości w Łodzi, gdzie mamy okazję spotkać wielu fanów naszej marki. Tegoroczne aktywności Nikon Polska będą prowadzone pod hasłem JESTEM O KROK PRZED TOBĄ promującym przełomowy model Nikon 1, który jest głównym bohaterem naszego stoiska. Chcemy przybliżyć użytkownikom, poprzez interakcję ze sprzętem oraz kontakt z ekspertami, najnowsze technologie wykorzystywane w fotografii oraz sztuce filmowej” – mówi Magdalena Michalska-Szmidt, kierownik Marketingu i PR Nikon Polska.

  Uczestnicy targów na stoisku Nikon Polska będą mogli porozmawiać z ekspertami na temat najnowszych produktów, takich jak Nikon 1, wyposażony w przełomowe rozwiązania, wśród których znajduje się: technologia rejestrowania obrazu przed naciśnięciem spustu migawki i po nim (pre-post capture), ruchome zdjęcie czy inteligentne wybieranie zdjęcia. Ponadto, odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć najnowsze pełnoklatkowe lustrzanki Nikon D4 i Nikon D800 – pierwsze w ofercie firmy Nikon aparaty tej klasy wyposażone w zaawansowane funkcje filmowania w rozdzielczości Full HD.

  Wszyscy zainteresowani będą mogli również skorzystać z pomocy ekspertów Akademii Nikona przy stanowisku do edycji zdjęć i wydrukować fotografie na miejscu.

  XV Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video odbędą się w Centrum Konferencyjne Wystawiennicze MTŁ, Al. Politechniki 2 w dniach 29-31 marca br. Będą dostępne dla zwiedzających od czwartku do piątku w godzinach 10:00–18:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-16:00.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj