Startują Spotkania „Kobieta w Centrum”

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, centrum handlowe Kupiec Poznański zaczyna zmieniać się w najbardziej kobiece centrum handlowe w Poznaniu. Już w marcu rozpoczyna realizację cyklu wydarzeń pod hasłem Spotkania „Kobieta w Centrum”.

  Spotkania „Kobieta w Centrum” to wyjątkowo „kobiecy” projekt. Dzięki współpracy z poznańską telewizją ONTV powstanie wyjątkowy cykl programów realizowanych na żywo, w którym uczestniczki, a także telewidzowie będą mieli okazję do osobistego poznania znanych stylistów, projektantów i fotografów oraz do skorzystania z ich cennych porad.

  Warsztaty, spotkania i prelekcje będą odbywały się w kameralnej, wyjątkowo kobiecej atmosferze. Będą okazją do rozmów, zadawania pytań i nawiązywania bliższych znajomości ze znanymi gośćmi. Ponadto, organizatorzy zapewniają wszystkim uczestniczkom wiele atrakcji, jak również smaczny poczęstunek.

  Pierwsze Spotkanie „Kobieta w Centrum” – „ABC Ubioru i Elegancji” Sobota, 31 marca 2012, godz. 19.00

  Pierwsze spotkanie zaplanowano na sobotę – 31 marca. Będzie ono poświęcone tematyce mody i stylizacji. Gościem spotkania pod hasłem „ABC Ubioru i Elegancji” będzie projektantka mody Kaja Śródka. Towarzyszyć jej będzie Bartek Wardziak – fotograf gwiazd, który w swoim portfolio posiada zdjęcia takich znanych osób, jak Małgorzata Kożuchowska, Patrycja Markowska, Tamara Arciuch, Edyta Olszówka czy Przemysław Saleta.

  Panie obecne na Spotkaniu będą mogły obejrzeć i przymierzyć unikatowe fraki projektowane przez Kaję Śródkę, a także poczuć się jak prawdziwe gwiazdy pozując przed obiektywem Bartka Wardziaka.

  Temat Spotkania nie jest przypadkowy. Czas wprowadzania nowych kolekcji wiosenno-letnich to doskonały moment, by zapoznać się z nowymi trendami i odświeżyć swój wizerunek.

  Kolejne spotkania i warsztaty organizowane przez Kupiec Poznański będą odbywały się w każdą ostatnią sobotę miesiąca (wyjątek stanowi Spotkanie kwietniowe, które ze względu na długi weekend majowy odbędzie się tydzień wcześniej – czyli 21 kwietnia). Tematy spotkań będą bardzo różnorodne, dzięki temu każda kobieta znajdzie wśród nich taki, który ją zainteresuje. Liczba uczestniczek jest ograniczona. Panie, którym nie uda się dostać na Spotkanie, będą mogły śledzić jego przebieg na żywo w ONTV.

  Panie chcące wziąć udział w Spotkaniach, zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.kupiecpoznanski.pl oraz profilu Kupca Poznańskiego na portalu Facebook, na których będą publikowane zapowiedzi planowanych wydarzeń.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj