Kolekcja RESERVED- EURO 2012

    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zbliżają się dużymi krokami. Z tej okazji RESERVED przygotowała dla wszystkich fanów sportu wyjątkową kolekcję inspirowaną footballem.

    Ta wiadomość ucieszy kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na Euro 2012. RESERVED przygotowało specjalną limitowaną linię bluz, koszulek i dodatków z motywami piłkarskimi. Znalazło się na nich przede wszystkim oficjalne logo mistrzostw. Dla prawdziwych znawców piłki nożnej marka postarała się również o archiwalne motywy i loga związane z tym popularnym sportem. Osobną linię stanowią dodatki i akcesoria: czapki, paski, japonki a nawet ekologiczne torby. Wszystko we flagowych kolorach zbliżających się mistrzostw. Każdy miłośnik sportu znajdzie wśród nich swój ulubiony gadżet. Również panie pokochają piłkę i dzięki damskiej linii EURO 2012. Bluzki w energetycznych kolorach różu, zieleni i granatu, dodatkowo zdobione cekinami na pewno umilą wspólne oglądanie Euro 2012. Dla tych, które nie przepadają za piłką nożną RESERVED przygotowało gotową alternatywę w postaci bluz i t-shirtów z przewrotnym napisem „I hate football”.

    RESERVED nie zapomniało również o najmłodszych  fanach i fankach piłki nożnej. W kolekcji dziecięcej obok koszulek z symbolem polskiej reprezentacji dostępne są również te z bohaterami ulubionych bajek.

    Piłka nożna to dyscyplina, która od zawsze wywoływała ogromne emocje.

    Kibicujemy wielopokoleniowo, rodzinnie i w gronie znajomych, to świetny pretekst do wspólnego spędzenia czasu. W oczekiwaniu na piłkarskie wrażenia a przede wszystkim zwycięstwa polskiej drużyny otwieramy sezon na Euro w RESERVED.