10 marca 2012 – Kobieca Kawiarenka

  Drogie Panie, czy byłyście kiedyś na imprezie tylko i wyłącznie dla kobiet? Gdzie mężczyźni zostają za drzwiami, a kobiety wkraczają do strefy gdzie będą mogły się zrelaksować?

  Spotkać z przyjaciółką? Poplotkować a przy okazji kupić małą błyskotkę oraz zapoznać się z nowinkami w kosmetyce, modzie, zdrowiu?

  Jeśli nie, trafia się ku temu wspaniała okazja!

  Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy wszystkie Panie na darmową kawę! Spędźmy ten wyjątkowy dzień razem, tylko w gronie kobiet, wśród radości, miłych gestów i uśmiechów. Przy aromatycznej kawie, bez skrępowania, z dala od codziennych obowiązków.

  Przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji oraz ciekawych bloków tematycznych. Poruszymy na nich typowo kobiecą tematykę. Zaczynając od urody, trendów w modzie, poprzez zdrowie, ezoterykę a kończąc na sporcie.

  Będziecie także mogły zasięgnąć bezpłatnej porady u specjalistów tematyki zdrowotnej ( seksuolodzy, ginekolodzy, dermatolodzy)

  Festiwal Kobiet to tez wspaniała okazja by doskonalić swoje umiejętności.

  • Pokaz gotowania ze znanym Kucharzem
  • Warsztaty rękodzieła
  • Lekcje jogi

  Dodatkowo zapraszamy wszystkie Panie które przygotowują się do najważniejszego dnia w ich życiu – ślubu. Podczas Festiwalu Kobiet, odbędzie się prezentacja ekskluzywnego salonu sukien ślubnych. Szeroka oferta możliwość zasięgnięcia porady stylisty, sprawia iż wszelkie zmartwienia ślubne odejdą w niepamięć

  Zapraszamy wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Czas spędzony podczas Festiwalu Kobiet jest Waszym relaksem!

  Festiwal Kobiet

  organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

  termin: 10 marca 2012 ( sobota)

  start: godzina 14:00-20:00

  adres: Hotel Europejski, ul Krakowskie Przedmieście, Warszawa

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj