Showroom Vertigo Bema 65 – Nowe, świeże miejsce na modowej mapie Warszawy!

  Showroom Vertigo to ważne miejsce na modowej mapie Warszawy, mieszczące się w kultowej Fabryce firmy Etob na Bema 65. Firma oferuje obsługę w zakresie działań public relations. Zadaniem Vertigo jest jak najlepsze wypromowanie marek odzieżowych i galanteryjnych w mediach związanych z modą. Vertigo jest idealnym miejscem dla projektantów i firm odzieżowych,  które próbują zaistnieć w branży modowej.

  Pod koniec 2011 roku Showroom Vertigo na Bema 65 przeszedł wspaniałą metamorfozę wraz z programem Dekoratornia. Ponad 100-metrowa przestrzeń showroomu została zaaranżowana nowocześnie, zachowując loftowy klimat wnętrza. W showroomie zaczęły dominować trzy kolory: biały, czarny i fuksja, które stały się znakomitym tłem dla najważniejszych elementów w showroomie – ubrań, butów i torebek. Najbardziej charakterystycznym elementem wnętrza uczyniono biały, lakierowany stół o intrygującym i niebanalnym kształcie.

  Metamorfoza Showroomu Vertigo w Fabryce na Bema 65 wniosła wiele świeżości do przestrzeni, dzięki czemu miejsce to nabrało zupełnie nowego charakteru. Mogliśmy się o tym przekonać 7 grudnia podczas wielkiego otwarcia showroomu, wraz z udziałem wielu gości ze świata mody. Wielką atrakcją wieczoru był pokaz mody prezentujący jesienno- zimowe kreacje takich marek, jak : Bialcon, Sabra, Caprice, Custo Barcelona, Infini, Hispanitas, INVUU, KUMI, Maryla W , Menbur, Rabarbar, Semper, Vissavi oraz Tuwe.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj