Pierwszy Burlesque Club w Białymstoku oficjalnie otwarty!

  22 grudnia świętowaliśmy oficjalne otwarcie Burlesque Club w Białymstoku. Wśród zaproszonych gości była opalona i wypoczęta Doda i Tomek Lubert (Volver) wraz ze swoją partnerką Ewą Wojtasik.

  W Białymstoku, tuż przed świętami otwarto pierwszy w Polsce klub burleski – Burlesque Club. Gośćmi specjalnymi imprezy byli Doda i Tomek Lubert, członek zespołu Volver. Ta noc na długo pozostanie w pamięci gości zebranych w Burlesque Club. A to za sprawą niezwykłej atmosfery panującej w klubie.

  Burlesque Club to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Przekraczając jego próg, goście przenieśli się w jednej chwili do francuskiego kabaretu. Występy grupy tanecznej wykonującej tańce burleskowe, wokalistki w repertuarze burleskowym oraz pokaz iluzjonistyczny, to tylko niektóre atrakcje tego wieczoru. Atmosferę dodatkowo podgrzał pokaz bielizny marki Tessoro.

  Doda oficjalnie otworzyła klub, przecinając wstęgę i zaprosiła zgromadzonych gości do wspólnej zabawy. Artystka chętnie pozowała do zdjęć i jak przystało na prawdziwą gwiazdę dwukrotnie zmieniała swoje kreacje. Trzeba dodać, że bawiła się wyśmienicie. Atmosfera była nieziemska! Wspaniałe trunki, wielkie gwiazdy i goście bawiący się na parkiecie do białego rana oraz mnóstwo innych atrakcji sprawiły, że otwarcie można uznać za naprawdę udane.

  Burlesque Club jest lokalem, który oczaruje i zaskoczy swoich gości: zróżnicowany repertuar, styl rewiowy i artyzm w najlepszym wykonaniu z pewnością staną się jego wizytówką!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj