Kamilla Woźniak – Najnowsza Kolekcja

  Kamilla Woźniak ukończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Zanim zdecydowała się rozwijać swoje zainteresowanie modą została absolwentką Stosunków Międzynarodowych na UEK. Jej kolekcja dyplomowa została wyróżniona przez Radę Mediów podczas Cracow Fashion Awards oraz nagrodzona przez czasopisma branżowe – swoje prace prezentowała m.in. podczas gali finałowej Off Fashion w Kielcach oraz finale New Look Design podczas Warsaw Fashion Street.

  Marka Kamilla Woźniak to unikatowe, pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie ubrań dziennych i wieczorowych, w ofercie są m.in. oryginalne swetry, niepowtarzalne sukienki i okrycia na specjalne okazje oraz wygodne i nowoczesne ubrania na co dzień. Projektantka lubi eksperymentować, szukać nowych form. W jej pracach często pojawiają się draperie, plisy, niekonwencjonalne falbany i upięcia tkanin. Ceni sobie bardziej perfekcyjny minimalizm niż przepych.

  Kolekcje pod marką Kamilla Woźniak projektowane są z myślą o kobiecie aktywnej, lubiącej modę i ceniącej oryginalność, która pragnie w subtelny sposób wyróżnić się i podkreślić swą kobiecość.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj