Wendzikowska leci na spotkanie z Zackiem Efronem

  Anna Wendzikowska, dziennikarka i aktorka, ostatnio także uczestniczka tanecznego show, została przyłapana z walizką na warszawskim lotnisku. Odpoczynek po treningach czy mały wypad na przedświąteczne zakupy?

  Z ostatnich wypowiedzi Ani wiadomo, że kończy pisać książkę „300 poranków w Londynie”. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że to właśnie Londyn jest celem jej podróży. Jednak to wcale nie wypoczynek czy poszukiwanie inspiracji do powieści skłoniło Anię do odwiedzenia tego miasta…

  Wendzikowska leci do stolicy Anglii w roli dziennikarki. Fanów filmu ucieszy fakt, że po jej krótkim pobycie na Wyspach Brytyjskich, do elitarnego grona ludzi filmu, z którymi przeprowadziła wywiady, dołączy Martin Scorsese.

  Ambitna dziennikarka nie marnuje czasu! Podczas tego samego pobytu spotka się także z idolem nastolatek – Zackiem Efronem. W krótkiej telefonicznej rozmowie na lotnisku ustalała jeszcze ostatnie szczegóły swojej służbowej podróży.

  Znana ze stylowego wyglądu Ania najwyraźniej wczuwa się w klimat rozmowy z młodym gwiazdorem. Tym razem ubrała się młodzieżowo, wybierając oryginalne, wpisujące się w klimat miasta lifestylowe buty Reebok BB7700 Mid oraz stylową szarą kurtkę.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj