Uroczysta inauguracja Katedry Mody warszawskiej ASP

  25 listopada w Studiu Las miała miejsce inauguracja Katedry Mody warszawskiej ASP

  Kierownik warszawskiej Katedry Mody Janusz Noniewicz wielokrotnie podkreślał, że jako jednostka przynależąca do Akademii Sztuk Pięknych działa ona w sferze wizualnej i to jest powodem dla przesunięcia oficjalnego rozpoczęcia działalności Katedry równo o rok. Wykładowcy wspólnie podjęli decyzję, że otwarcie nastąpi wówczas, kiedy będą mogli coś pokazać.

  Uroczysta inauguracja, w której wzięli udział burmistrz Berlina Klaus Wowereit i Hanna Gronkiewicz-Waltz rozpoczęła się od prezentacji wyniku projektu „Tradition for Fashion” przygotowanego przez studentów warszawskiej Katedry Mody i berlińskiego ESMOD-u pod okiem Gwena van den Eijnde

  Kolejnym punktem w inauguracyjnym programie był przedpremierowy pokaz kolekcji SS 2012 Damiena Fredriksena Ravna, który współpracuje z Katedrą Mody od początku.

  Zaproszeni goście świętowali uroczystą inaugurację Katedry Mody warszawskiej ASP smakując aperitif MARTINI® Soda Bianco i Rosato.

  Wśród zaproszonych na inaugurację Katedry Mody znaleźli się Joanna Klimas, Jaga Hupało, Małgorzata Niemen, Katarzyna Sokołowska, Robert Kupisz, Łukasz Jemioł.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj