Nowość dla fanek eyelinerów!

  Marzysz o wyrazistym i uwodzicielskim spojrzeniu? Sięgnij po nowy eyeliner marki Lashfood®! Dzięki niemu nie tylko powiększysz oczy i nadasz im modnego oraz spektakularnego wyrazu, ale również zadbasz o kondycję i odżywisz swoje rzęsy.

  Ponadczasowa i modna kreska na powiece to symbol nowoczesnej kobiety naszych czasów, jak również znak rozpoznawczy wielkich hollywoodzkich gwiazd, począwszy od Marylin Monroe, a skończywszy na Angelinie Jolie. Zalotnie akcentowane oko to podstawowy element makijażu, który dodaje spojrzeniu głębokiego wyrazu, optycznie wydłużając rzęsy, stając się tym samym intrygującym i przyciągającym uwagę elementem twarzy. Precyzyjnie wyprofilowana mocna kreska potrafi stworzyć drapieżny i zdecydowany look, natomiast delikatniejsza efekt kokieterii i romantyczności.

  Stosowanie kosmetyków kolorowych, w tym również eyelinerów, potrafi niestety osłabić kondycję skóry powiek oraz rzęs. Dużą ingerencją jest nawet zwykły, wykonywany codziennie demakijaż. Dlatego też mając na uwadze potrzeby i oczekiwania kobiet, powstał unikalny kosmetyk łączący w sobie walory nie tylko makijażowe, ale także pielęgnacyjne!

  LashFood® Conditioning Liquid Eyeliner to rewolucyjne połączenie odżywki i spektakularnego efektu eyelinera, stworzone w oparciu o technologię Nano-Peptydową. Odżywcza siła Eyelinera Lashfood® doskonale podkreśla naturalne walory naszego oka, jednocześnie dostarczając rzęsom zbilansowany „pokarm“ z najsilniej działających składników natury. Eyeliner Lashfood® wnika głęboko do rzęs, stymulując ich wzrost oraz długość. Działając szybko i dogłębnie sprawia, że słabe i łamliwe rzęsy stają się zdecydowanie zdrowsze, dłuższe i silniejsze. Szybko wysycha i nie rozmazuje się pięknie podkreślając makijaż.

  Technologia Nano-Peptydowa opiera się na stworzeniu związku, który na poziomie atomów i cząsteczek stanowi „materiał budulcowy“ dla komórek oraz tkanek. Odżywczy system LASHFOOD® oparty właśnie na tej technologii, zapewnia znaczną poprawę kondycji naturalnych rzęs, dostarczając im najsilniej działające składniki na poziomie komórkowym.

  Skuteczność Eyelinera Lashfood®, opiera się na działaniu naturalnych wyciągów, ekstraktów, witamin oraz aminokwasów. Są nimi m.in.:

  • Kompleks Nano-Peptydowy – potwierdzona badaniami klinicznymi rewolucyjna mieszanka, która zapewnia dłuższe, grubsze i mocniejsze rzęsy;
  • – Arginina – esencja podstawowych aminokwasów niezbędnych do wzrostu włosów;
  • – Biotyna – naturalna witamina B konieczna do wzrostu włosów i zmniejszenia częstotliwości ich wypadania;
  • – Kompleks miedzi – mikroodżywianie przeciw wypadaniu rzęs;
  • – Panthenol – odżywcza moc prowitamin pomaga w wzmocnieniu rzęs i zapobiega ich łamliwości.

  Sposób stosowania:

  Eyeliner Lashfood® należy aplikować na czystą i suchą skórę tuż nad linią rzęs. Jako uzupełnienie odbudowującej kuracji rzęs, zaleca się stosowanie odżywki LashFood®.