Młodzi Projektanci Marzeń – IV edycja Balu Charytatywnego u Skłodowskiej

  Już 11 lutego 2012 odbędzie się IV edycja Balu Charytatywnego u Skłodowskiej w Warszawie, która jest jednocześnie finałem nietuzinkowego projektu modowego. Organizatorem jest Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej – Curie, przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń, która jest współorganizatorem wszystkich edycji balu. Patronat honorowy objęli: Rzecznik Praw Dziecka oraz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście.

  Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Młodzi Projektanci Marzeń”. Już od września trwają teoretyczno-praktyczne warsztaty modowe z młodzieżą, prowadzone przez osobistości ze świata mody: Ewę Krajewską – projektantkę mody, Przemka Piprka – specjalistę ds. kreowania wizerunku, Annę Szyszkę – stylistkę, wizażystkę oraz ich gości specjalnych. W zajęciach bierze udział 65 uczennic, ale tylko 15 projektów zostanie wybranych i uszytych do prezentacji na pokaz mody podczas balu. Kolekcje „Walentynki 2012” i „Wiosna – Lato 2012” młodych projektantów oceniać będzie jury złożone z autorytetów w branży modowej.

  Głównym celem warsztatów jest chronienie młodzieży przed uzależnieniami poprzez zajęcie ich czasu wolnego, przekazanie im umiejętności kreowania własnego wizerunku poprzez modę i styl, a nie poprzez używki, rozwinięcie ich pasji, pokazanie zawodu: projektanta mody, stylisty, modelki.
  Podczas balu odbędą się również zgodnie z tradycjami z poprzednich lat koncerty najlepszych polskich muzyków, licytacja charytatywna prowadzona przez Szymona Majewskiego oraz wiele innych atrakcji.

  Jeszcze nikt w Polsce nie robił tak wielkiego projektu modowego jak i charytatywnego z czynnym udziałem młodzieży.

  Patronat medialny nad projektem objęli: Sophistifashion.pl, Szafa.pl, Modaija.pl, FashionMedia.pl, Fashioner.pl.


  Więcej informacji o projekcie:

  Strona internetowa projektu – www.balcharytatywnyusklodowskiej.pl
  Profil na Facebook – facebook.com/balcharytatywnyusklodowskiej

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj