Jesień / zima w kobiecym magazynie „Miasto Kobiet”

  Trendy na sezon wiosna/lato 2012 wprost z nowojorskich i łódzkich wybiegów mody, odwieczna walka płci i mnóstwo praktycznych porad – to tylko kilka tematów nowego numeru kobiecego magazynu „Miasto Kobiet”.

  W Krakowie i Warszawie pojawił się nowy numer „Miasta Kobiet”. Gwiazdą okładki jest Ramona Rey, która niedawno wydała trzecią płytę zatytułowaną bardzo trafnie „Ramona Rey 3”. Z tej okazji piosenkarka opowiada „Miastu Kobiet” o swoim dzieciństwie, muzyce i śpiewie operowym. 

  W numerze króluje moda: New York Fashion Week w obiektywie Anny Morgowicz, polski tydzień mody – Fashion Week Poland w relacji Konrada Fado oraz sesja „Animal Planet” inspirowana motywami zwierzęcymi.

  Na łamach „Miasta Kobiet” odwieczna walka płci: Hanna Bakuła odpowiada na pytanie jak złowić faceta a Przemysław Osuchowski z przekąsem komentuje damskie przygotowania do wyjścia. Natomiast twórczynie kobiecego festiwalu muzycznego TranssMisja opowiadają dlaczego postanowiły zorganizować zupełnie nie męskie granie.

  Poza tym w numerze podpowiedzi dla kobiet: jak sprawić, by pięknie wyglądać w sylwestra, jaką kurtkę wybrać na zimowe chłody oraz jaki prezent pod choinkę sprawić swoim najbliższym.

  „Miasto Kobiet” jest bezpłatnym magazynem dla kobiet dostępnym w wyselekcjonowanych krakowskich i warszawskich kawiarniach, restauracjach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz instytucjach kulturalnych. Nowy numer czasopisma jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie http://miastokobiet.pl/online/2011/06/

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj