Dla kobiet które pragną bardziej – Trójmiejskie Dni Kobiet 2012

  Z okazji dnia kobiet, w dniach 10-11 marca 2012 roku, w największej hali wystawienniczej na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, odbędą się Trójmiejskie Dni Kobiet. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest firma Medium, agencja reklamowa specjalizująca się w organizacji imprez targowych.

  Czeka nas swoisty pełen atrakcji Festiwal Kobiecości, z udziałem wystawców, zaproszonych gości i ekspertów oraz odwiedzających, którzy aktywnie uczestniczyć będą w interakcji pomiędzy wszystkimi stronami imprezy. Trójmiejskie Dni Kobiet zostały stworzone z myślą o potrzebach kobiet aktywnych, zainteresowanych nowościami. Kobiet, które szukają wiosennych inspiracji do zmian. Dlatego oprócz atrakcyjnych zakupów, odwiedzające będą miały możliwość uczestniczenia w wielu spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin życia kobiety: m.in. zdrowia, urody, opieki nad dziećmi, ekologii, zdrowej kuchni, dietetyki, rozwoju osobistego i zawodowego, psychologii – uzasadnia Wojciech Stybor, pomysłodawca imprezy, właściciel agencji reklamowej Medium.

  To zbyt ważne i atrakcyjne z punktu widzenia kobiety wydarzenie, aby mogło ich tu zabraknąć, dlatego opowiadamy o tym już dziś. Pokazy mody i wizażu prowadzone przez finalistów ogólnopolskich imprez „fashion”, show na żywo typu „kobiece metamorfozy”, rozmowy z kobietami sukcesu, mnogość konkursów dla kobiet w każdym wieku – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na zwiedzających w dniach 10-11 marca 2012 roku. Panowie, jeśli chcecie uszczęśliwić swoje partnerki – zapiszcie sobie datę tej imprezy w kalendarzu – przekonuje Jarosław Waśkiewicz, odpowiedzialny za działania public relations wydarzenia.

  Trójmiejskie Dni Kobiet będą promowane za pomocą citylightów i billboardów, spotów reklamowych w telewizji, radiu, internecie oraz dziennikach regionalnych. Partnerami medialnymi imprezy są m.in.: AMS, gazeta Metro, Gazeta Wyborcza, portal Trójmiasto.pl, Biznesnafali.pl, naMonciaku.pl, gazeta.pl, magazyn Prestiż, Estetica Polska, Top Class Magazyn, Moda Forum, Moda Męska, Fashion Business, MilionKobiet.pl, Uroda.com, FashionMedia.pl.

  Szczegóły organizacyjne, aktualności i zapowiedzi atrakcji jakie czekać nas będą podczas Trójmiejskich Dni Kobiet, znajdziecie na stronie www.dnikobiet.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj