Polski Wieczór z Najpiękniejszymi Kobietami z Całego Świata – Queen of the World w Sin Club

  Sin Club ma zaszczyt zaprosić na niezapomnianą imprezę z najpiękniejszymi kobietami świata. 70 kobiet starających się o tytuł „Queen of The World 2012“ będzie tego dnia na wyciągnięcie ręki. W programie m.in. koncert zespołu Volver i Natalii Lesz. Imprezę poprowadzi Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  W dniach 26-27 listopada „Queen of the World” będą gościły w Polsce. Organizatorem Głównym przyjazdu Królowych Piękności do Polski jest zupełnie nowy, ekskluzywny Sin Club Warszawa. To pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce bowiem jak dotąd nie odwiedzały naszego kraju tak tłumnie. Wśród nich jest też polska reprezentantka, 19-letnia Natalia Wesołowska. „Queen of the World” podczas pobytu zobaczą stolicę, spotkają się z ludźmi polityki i biznesu, poznają polską kulturę i kuchnię.

  26 listopada odbędzie się główny event z udziałem „Queen of the World” w Sin Club, będący jednocześnie oficjalnym otwarciem SIN CLUB w samym sercu Warszawy.

  Poza pięknościami z całego świata na gości będzie czekała cała masa atrakcji. W programie koncert zespołu Volver, Natalii Lesz, show lalkarstwa medialnego na wesoło w wykonaniu finalisty programu TVN „Mam talent” Konrada „KONY „Czarkowskiego, pokaz artystyczno-akrobatyczny najlepszych akrobatów w Polsce oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

  Imprezę poprowadzi dziennikarz radiowy i telewizyjny Krzysztof „Jankes” Jankowski.

  Piękne kobiety, czerwony dywan, światła jupiterów, szampan i muzyka…Czego chcieć więcej?

  Spędź niezapomnianą noc z Queen of The World!

  26 listopada 2011 r.

  Sin Club – Warszawa, Ul. Marszałkowska 99/101

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj