Galanteria dobrana ze smakiem

  Dobrze dobrana drobna skórzana galanteria może być jeszcze jednym znakiem klasy i wyrafinowanego stylu jej właściciela.

  Poza jakością wykonania i funkcjonalnością warto zwrócić uwagę na elegancję. Długopis w kieszeni koszuli czy garnituru, pomięta wizytówka lub portfel wypchany zbędnymi papierami nie robi najlepszego wrażenia. Już w XVI w. kobiety reprezentujące klasę średnią podkreślały swą zamożność, nosząc skórzaną sakiewkę przytroczoną do paska w talii.

  Dziś skórzany portfel czy portmonetka to absolutne minimum każdej eleganckiej osoby. Używany wielokrotnie w ciągu dnia bezwzględnie powinien mieć świetny fason i styl. Warto również zainwestować w organizer, który jest symbolem profesjonalizmu. Chcąc zadać jeszcze więcej szyku i zwrócić uwagę na swój gust, można uzupełnić tę podstawę kolejnymi pięknymi i praktycznymi przedmiotami. Np. dobre wrażenie zrobimy, wyjmując okulary czy wizytówkę z pięknego, skórzanego etui.

  Dodatki używane w pracy muszą harmonizować z garderobą ich użytkownika. Wybierając portfel, portmonetkę czy etui warto zatem zwrócić uwagę na kolor i wzornictwo.

  W dobrym kolorze

  Jeżeli chodzi o kolorystykę, kobiety mają wiele możliwości. Nosząc najczęściej torebki i buty w kolorach neutralnych – czarnym, brązowym czy szarym, dodatki mogą wybrać kolorowe lub w barwach harmonizujących z kolorami pozostałych części garderoby. Mężczyźni swoje skórzane gadżety powinni zestawić kolorystycznie z kolorem najczęściej noszonych butów.

  Wzór z klasą

  Osobom ceniącym klasykę poleca się funkcjonalne i klasyczne wzory. Kobiety preferujące fantazję w stroju mogą sobie na nią pozwolić także w doborze galanterii, stawiając na przedmioty z ozdobnymi zatrzaskami, zapięciami czy klamrami.

  Nie obawiajmy się nadmiaru – otaczając się gustownymi, świetnej jakości eleganckimi dodatkami, naprawdę trudno przesadzić. Co więcej, kolekcja wybranych przedmiotów ekskluzywnej personalizowanej galanterii skórzanej to jednocześnie doskonałe pomysły na wyrafinowany prezent dla partnera biznesowego.

  Wizytownik, banknotówka, etui na karty kredytowe i wizytówki bądź klucze czy długopisy sprawdzi się jako dodatek dla każdej businesswoman czy businessmana.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj