CIN&CIN Polish Cup 2011 Najbardziej prestiżowy Międzynarodowy Turniej Tańca w Polsce!

  Wielkie emocje, wspaniała oprawa w stylu wielkiego kina oraz niezwykłe piękno tańca towarzyskiego w najlepszym światowym wydaniu – tego wszystkiego mogła zasmakować publiczność piątej edycji Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego CIN&CIN Polish Cup 2011, która odbyła się 12 i 13 listopada w luksusowym Hotelu Hilton w Warszawie. To niecodzienne wydarzenie zgromadziło całą plejadę Gwiazd sceny i ekranu, a główny sponsor wydarzenia, marka CIN&CIN, zadbał o wysoki poziom i niepowtarzalną atmosferę.

  Taniec towarzyski dostarcza zawsze niezapomnianych wrażeń i emocji, dlatego CIN&CIN Polish Cup to turniej pod wieloma względami wyjątkowy. Jest to największa i najbardziej prestiżowa impreza taneczna w Polsce, ciesząca się niezwykłym powodzeniem zarówno wśród tancerzy, jak i Gwiazd, których grono z każdym rokiem stale się powiększa.

  CIN&CIN już po raz piąty wystąpił, jako sponsor główny turnieju. Podczas dwudniowej imprezy na gości wydarzenia czekały: pokazy taneczne na najwyższym, światowym poziomie, rozbudzające emocje atrakcje, w tym występy artystyczne Gwiazd, a to wszystko przy lampce wina musującego CIN&CIN. Specjalnie przygotowane przez Agustina Egurrolę na tę okazję układy choreograficzne pod okiem dyrektora artystycznego turnieju Stefano Terrazzino tańczyli m.in.: Edyta Herbuś z Tomkiem Barańskim oraz grupa Volt.

  Tegorocznej edycji turnieju towarzyszyły nieodłączne elementy filmowego świata: czerwony dywan, luksusowe limuzyny, symboliczne odciski dłoni, Oskary, muzyczna oprawa rodem z wielkich hollywoodzkich produkcji oraz błysk fleszy aparatów tłumnie przybyłych paparazzi. Splendor Gwiazd w eleganckich, wieczorowych kreacjach przez cały wieczór podkreślał CIN&CIN.

  Uroczystej Gali prowadzonej przez Edytę Herbuś i Oliviera Janiaka, towarzyszyło pierwsze w historii wręczenie statuetek „Oskarów Tanecznych” w kategoriach: tancerz, tancerka, choreograf, para taneczna, nagroda specjalna od świata tanecznego, program telewizyjny oraz nagroda od marki CIN&CIN. Wśród nagrodzonych osób znaleźli się m.in.: Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Kamila Kajak i Andrej Mosejcuk, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Konecka, Stefano Terrazzino.

  CIN&CIN Polish Cup to dwa dni rywalizacji najlepszych par tanecznych, ocenianych przez międzynarodowe autorytety w dziedzinie tańca. Zmagania około 450 par zawodowych obserwowało ponad 30 profesjonalnych sędziów z całego świata i kilka tysięcy osób na widowni! W programie imprezy znalazły się turnieje par Dorosłych i Seniorów: WDSF International Open Standard, WDSF Open Latin oraz WDSF Senior I Open Standard. Eliminacje zawodowe odbyły się również w kategoriach par dziecięcych, juniorskich oraz młodzieżowych. Tegorocznymi zwycięzcami eliminacji zostali: w tańcach latynoamerykańskich – Alina Imrekova i Valentin Voronov z Rosji, w tańcach standardowych aktualni mistrzowie świata: Tania Kehlet i Emanuel Valeri z Danii.

  CIN&CIN Polish Cup z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem również wśród Gwiazd. Na tegorocznym wydarzeniu można było spotkać m.in.: Danutę Stenkę, Katarzynę Grocholę, Małgorzatę Potocką, Karolinę Malinowską, Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza, Katarzynę Skrzynecką z mężem, Agatę Kuleszę, Kacpra Kuszewskiego, Joannę Jabłczyńską, Olgę Bołądź, Marcina Tyszka i wiele innych.

  Ten wyśmienity turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez roku. A miłośnicy tańca już z niecierpliwością oczekują kolejnej odsłony. Czym następnym razem zaskoczy nas CIN&CIN?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj