Designeria – Trendy Show 2011 – Relacja

  9 listopada 2011 w Hotelu Europejskim punktualnie o godzinie 20.00 odbyła się inauguracja pierwszej edycji wydarzenia designeria -trendy show 2011.

  Głównym celem cyklu designeria-trendy show jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i  wzornictwie. Jednocześnie  zadaniem designerii jest  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

  Sala Balowa Hotelu Europejskiego przeistoczyła się w niezwykłe miejsce w którym gra świateł oraz oprawa muzyczna tworzyła wyjątkową atmosferę. W świat mody wprowadziła gości prowadząca Anna Popek.

  Najważniejszym punktem wieczoru był pokaz kolekcji „Flash” młodej projektantki Katarzyny Kmiecik – absolwentki projektowania ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przybyli goście mogli podziwiać niebanalne projekty męskich garniturów, nie zabrakło także odważnych propozycji dla kobiet. Casualowa kolekcja ‘Flash’ zachwycała niekonwencjonalnymi wzorami materiałów i kolorami. Gwiazdą wydarzenia był Leszek Stanek który otwierał i zamykał pokaz Dbałość o najmniejszy szczegół oraz innowacyjne podejście do klasyki, wróży młodej projektantce zawrotną karierę.

  Po pokazie goście mogli zapoznać się z produktami partnerów designerii-trendy show 2011 z branż biżuteryjnych, kosmetycznych, wzornictwa oraz usług.

  Impreza odniosła duży sukces począwszy od frekwencji gości – prawie 700 osób po profesjonalną obsługę oraz rozgłos medialny. Swoimi relacjami z imprezy podsumowały wydarzenie znaczące stacje telewizyjne, prasa oraz portale internetowe. Przybyły osobowości znane ze świata mody i show biznesu m.in. projektanci Michał Starost i Agata Koshmieder, duet BOHOBOCO Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, pisarka Hanna Bakuła, aktorki Anna Oberc, Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Agnieszka Krukówna.

  Następna impreza z cyklu designeria -trendy show planowana jest na luty 2012r.

  Firmy oraz osoby prywatne zainteresowane wzięciem udziału w designerii, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na http://www.facebook.com/pages/Designeria/188893487852843

  Już dziś zaczynamy eliminacje dla artystów, projektantów oraz designerów wzornictwa użytkowego .

  Pomysłodawcą, organizatorem oraz producentem designeria-trendy show jest Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

  Kontakt: [email protected]

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj