PROSTO W SERCE – Mucha i Socha przeciwko sobie na ringu!

  Serial „Prosto w serce” w najbliższych dniach spełni skryte marzenie wielu, naprawdę wielu, mężczyzn w Polsce. Jedne z najseksowniejszych aktorek w naszym kraju – Anna Mucha i Małgorzata Socha, staną naprzeciwko siebie na ringu by stoczyć walkę. Czeka nas najprawdziwsze GIRL FIGHT!

  Serialowa Monika Milewska postanowiła wrócić do swojej bokserskiej pasji. Szuka ucieczki od emocjonalnych zawirowań związanych z Arturem. Poświęca mnóstwo czasu na przygotowania do walki. Wciąż nie wie, że jej tajemniczą przeciwniczką jest Konstancja… Ona zresztą też podeszła do sprawy bardzo poważnie. Oprócz inwestycji w treningi, namówiła również Cezarego by podał swojej rywalce syrop, który ma ją zdecydowanie osłabić…

  Gdy kobiety lądują twarzą w twarz na ringu, Monika nie może uwierzyć własnym oczom. Przed nią stoi Konstancja i jest niezwykle zdeterminowana. Czy Cezary poradził sobie z nerwami i podał podejrzany specyfik swojej podopiecznej? Wraz z dźwiękiem gongu bój o serce Artura przechodzi w fazę kontaktu fizycznego. Dziewczyny wdziewają rękawice i mają walczyć o ukochanego. Która wygra?

  PROSTO W SERCE

  Serial obyczajowo-komediowy

  Występują: Anna Mucha (Monika Milewska), Małgorzata Socha (Konstancja Grylak), Filip Bobek (Artur Sagowski), Grzegorz Małecki (Cezary Wójcik), Jacek Braciak (Rafał Sagowski), Agata Kulesza (Aneta Sienkiewicz), Krzysztof Stelmaszyk (Feliks Warecki), Maria Winiarska (Krystyna Kobierzyńska), Aleksandra Kisio (Gośka Figura), Marta Powałowska (Basia Stasiak), Robert Miller (Michał Rolnicki) i inni.

  Emisja: poniedziałek – piątek, 17:55

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj