GOK WAN O SOBIE – Ekskluzywny wywiad Pauliny Młynarskiej z Gok Wanem

  Gok Wan to jedyny mężczyzna na świecie, który potrafi nauczyć tysiące kobiet jak dobrze wyglądać nago oraz właściwie dobierać ubrania do swojej figury. Udowodnił też, że nie trzeba wydawać fortuny, aby być modnym. Znany brytyjski stylista, prezenter telewizyjny i projektant mody podczas pierwszej wizyty w Polsce udzielił ekskluzywnego wywiadu dla kanału tematycznego TVN Style.

  Gok Wan uważa, że piękno można odnaleźć w każdym z nas. To właśnie dzięki wyjątkowemu podejściu do kobiet podbił serca tysięcy widzów na całym świecie.

  W rozmowie z Pauliną Młynarską stylista zdradza wiele intymnych szczegółów ze swojego życia. Po raz pierwszy opowiada o dramatycznych zmaganiach z anoreksją i innymi zaburzeniami odżywania. Paulinie Młynarskiej udało się dowiedzieć wszystkiego o jego korzeniach. Skąd pochodzi? Czym zajmują się jego rodzice? Czy ma rodzeństwo? Gok Wan ujawni kulisy powstawania jego najsłynniejszych programów oraz uchyli rąbka tajemnicy na temat nowości, które szykuje dla swoich fanów. Na koniec wywiadu dowiemy się, jak smakowała mu polska wódka oraz czy jest szczęśliwy. Zapraszamy na wyjątkowy wywiad z Gok Wanem. Tylko na antenie TVN Style!

  GOK WAN O SOBIE – Ekskluzywny wywiad Pauliny Młynarskiej z Gok Wanem

  Premiera: 19 listopada, sobota, godz. 19.00

  Powtórki: 20 listopada, niedziela, godz. 20.30

  23 listopada, środa, godz. 00:30

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj