Traf na dobry film – Nowa aplikacja Movie Roulette na Facebook’u

  Co się stanie, jeżeli repertuar kina połączymy z serwisem społecznościowym?

  Powstanie narzędzie, które ułatwi organizowanie wspólnych seansów w gronie znajomych. Do tego celu służy właśnie aplikacja Movie Roulette (www.movieroulette.pl) dostępna od kilku dni na Facebook’u.

  Umówienie się z grupą znajomych do kina może być poważnym wyzwaniem. Trzeba nie tylko dojść do porozumienia jaki film i o której godzinie wybrać, ale też w którym miejscu się spotkać. Sytuacja dodatkowo komplikuje się wraz z liczebnością grupy znajomych, bo przecież każdy ma inne preferencje, plany na wieczór oraz mieszka w innej części miasta.

  Właśnie takie problemy pomaga rozwiązać aplikacja Movie Roulette, która działa jak współdzielony przez znajomych kalendarz, w którym każdy może zasugerować wspólne wyjście do kina w oparciu o aktualny repertuar kilkuset kin na terenie kilkunastu największych miast w Polsce.

  Aplikacja Movie Roulette uwzględnia aktualną pozycję poszczególnych osób i na podstawie mapy kin informuje je o adekwatnych propozycjach spotkań od znajomych.

  Ponieważ aplikacja jest zintegrowana z serwisem Facebook, jej użycie jest bardzo proste. Co więcej kalendarz możemy współdzielić ze wszystkimi osobami z listy naszych znajomych. Biorąc pod uwagę, że w Polsce Facebook ma już ponad 6 milionów aktywnych użytkowników mamy dość dużą szansę trafić na naprawdę dobry film.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj