TISSOT TOUCH COLLECTION na sportowo w Studiu Fitness Piotra Łukasiaka

  W sportowej atmosferze Studia Fitness Piotra Łukasiaka zaprezentowano modele znajdujące się w niezawodnej TISSOT TOUCH COLLECTION. Nowoczesny design i profesjonalne funkcje zegarków ze szkłem zrobiły na gościach bardzo duże wrażenie. Na spotkaniu ogłoszono także, że marka TISSOT nawiązała współpracę ze znanym trenerem gwiazd, Piotrem Łukasiakiem, aby wspólnie wspierać zdrowy i aktywny styl życia. W Studio Fitness Piotra Łukasiaka T-Touch’e na nadgarstkach wykwalifikowanych trenerów odmierzają już czas treningów personalnych.

  W Studiu Fitness Piotra Łukasiaka, na spotkaniu pod hasłem In Touch With Your Body In Touch With Your Time, pojawili się nie tylko dziennikarze. Obecne były także znane i lubiane postaci ekranu, jak: Rafał Królikowski, Grażyna Wolszczak i Tomasz Zubilewicz. Joanna Byrt, Koordynator marki Tissot podkreśliła, że TISSOT TOUCH COLLECTION idealnie wpisuje się w aktualny trend gadżetów dotykowych i zasługuje na miano iPhona przemysłu zegarkowego. Goście mieli okazję dowiedzieć się, które zegarki najlepiej sprawdzają się przy uprawianiu wybranych dyscyplin sportowych. Partner marki TISSOT, Piotr Łukasiak, tłumaczył, jak przygotować się do uprawiania każdej z dyscyplin, a wysportowani trenerzy ze Studia Fitness pokazywali ćwiczenia służące uzyskaniu dobrej formy przed wyprawami w nieznane.

  Uczestnicy spotkania poznali także tajemnice gwiazd, które chociaż bardzo zapracowane, starają się znaleźć czas także na trening. Znana aktorka Grażyna Wolszczak powiedziała, że dla niej największą motywacją był zakup rocznego karnetu na treningi – stanowił on dla niej bodziec do regularnych ćwiczeń. A znakomity aktor Rafał Królikowski podkreślał, że chociaż nie jest to łatwe, to w wolnej chwili ćwiczy w Studio Fitness Piotra Łukasika i udaje mu się pogodzić treningi z pracą.

  Po prezentacji goście zebrali się wokół dwóch nowoczesnych ekranów dotykowych– Tactile Tower i Augmented Reality, dzięki którym wirtualnie przymierzali zegarki oraz zapoznali się z funkcjami poszczególnych modeli.

  Piotr Łukasiak jest założycielem Studia Fitness, miejsca, gdzie treningi personalne oparte są na opracowanych przez niego nowatorskich metodach. To dzięki niemu wiele osób, w tym znane gwiazdy, osiągnęły spektakularne efekty w pracy nad modelowaniem sylwetki oraz poprawą kondycji i stanu zdrowia. Marka Tissot nawiązała współpracę ze Studiem Fitness Piotra Łukasiaka, z którym wspólnie wspiera aktywny, zdrowy tryb życia i zachęca do uprawiania sportów a T-Touch’e na nadgarstkach wykwalifikowanych trenerów odmierzają czas treningów personalnych.

  Do dnia dzisiejszego w Studio Fitness Piotra Łukasiaka klienci:
  * zrzucili prawię tonę (dokładnie 965 kg)
  * zaczynają drugi raz okrążać Ziemię, przeszli łącznie ponad 44 tysiące kilometrów
  * spędzili na siłowni ponad 200 dni (4600 godzin)
  * zrobili prawie 3 miliony spięć brzucha (dokładnie 2800000)
  * 5 Klientek przebiegło półmaraton, obecnie dwie przygotowują się do maratonu

  Spektakularne sukcesy Studia Fitness Piotra Łukasiaka : 35 kg mniej w 5 miesięcy u Kobiety, 42 kg mniej w 4 miesiące u Mężczyzny.

  Wśród zaprezentowanych podczas spotkania modeli znalazły się sportowe zegarki o atrakcyjnym i nowoczesnym designie. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnych dyscyplin sportowych i wyposażony w uruchamiane opuszkiem palca funkcje. Na szczególną uwagę zasługuje najnowszy w kolekcji TISSOT RACING TOUCH, przeznaczony dla miłośników dużych prędkości, którego niezawodna funkcjonalność została wzbogaca szerokim wyborem kombinacji kolorów i materiałów wykończenia. Zegarek SEA TOUCH dla amatorów nurkowania, to opatentowana przez TISSOT technologia, dzięki której jest on niezawodny zarówno pod wodą, jak i na powierzchni, a SALING TOUCH fantastycznie sprawdzi się podczas uprawiania sportów wodnych. Doskonały zarówno w mieście, jak i podczas turystycznych wędrówek T-TOUCH II robi wrażenie dzięki modnemu designowi i wysokiej jakości materiałom wykończeniowym, natomiast zegarek o wymiarach XXL, TOUCH EXPERT jest niezawodny podczas ekstremalnych wypraw w góry.

  Dla Tissot hasło “In touch with your time” to o wiele więcej niż tylko slogan reklamowy. To zdanie wyraża DNA marki. Jej wielokrotnie dowiedzioną wrażliwość na najnowsze trendy i osiągnięcia technologii. Tissot dba o rozwój swoich innowacji nieprzerwanie od 1853 roku, to tradycja i dziedzictwo szwajcarskiej marki. Siedziba Tissot od założenia firmy do dziś mieści się w Le Locle, w górach Szwajcarskiej Jury. Tissot uchwycił precyzję i znakomite rzemiosło w stylowych czasomierzach sprzedawanych w ponad 150 krajach całego świata. Wyjątkowe materiały, zaawansowana funkcjonalność i wyszukany design detali jednoczą siły tworząc łatwo dostępne, luksusowe akcesoria. Tissot jest marką Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora szwajcarskich zegarków. Marka pełni rolę oficjalnego chronometrażysty i partnera FIBA, AFL (Ligi Futbolu Australijskiego), CBA (Chińskiej Federacji Koszykówki), MotoGP oraz Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i w hokeju na lodzie. Ostatnie innowacje firmy w dziedzinach komunikacji i produktu zdobi dumny znak Tissot – sygnatura „Innovators by tradition”

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj