Tissot Racing-Touch – Technologia dotykowa w najnowszym stylu

  Przygotowując Tissot Racing-Touch, Tissot – wiodący producent sportowych zegarków o szerokim spektrum specjalizacji i zastosowań w wielu dyscyplinach dał z siebie wszystko. Efektem jest nowoczesny design i 11 dynamicznych i łatwych w obsłudze funkcji w zegarku adresowanym do młodego i aktywnego użytkownika. Zaawansowane technologie i nowoczesny wygląd zamknięto w wytrzymałych i atrakcyjnych dla oka materiałach. Jedno muśnięcie tarczy wystarczy użytkownikom, by zapisać czas okrążenia na bieżni podczas wyścigu lub podczas żeglarskich regat. Podobnie łatwo, dzięki funkcji drugiego czasu, można sprawdzić czy kolega na drugim końcu świata już się obudził. Tissot Racing-Touch to pożyteczne i godne zaufania narzędzie do nawigacji po współczesnym, dynamicznym trybie życia.

  Wysportowany indywidualista

  Tissot Racing-Touch został wyposażony w funkcje pozwalające mu towarzyszyć w wielu różnorodnych formach aktywności indywidualistów, co dzień walczących ramię w ramię o pole position i oczekujących niezawodnej wydajności. Zegarek ma rozbudowany chronograf, funkcję dziennika, pozwalającą odnotowywać najlepsze rezultaty, wskazania dwóch stref czasowych, dwa alarmy oraz podświetlenie tarczy. Dla miłośników morza, zarówno tych żeglujących, jak i tych preferujących bezpieczne zabawy na plaży dodaliśmy uzupełniony o kompas kalkulator pływów. Znakomitą funkcjonalność o niemal nieograniczonych możliwościach zastosowań wzbogaca szeroki wybór kombinacji kolorów i materiałów wykończenia, pozwalających każdemu odnaleźć swój własny niepowtarzalny styl. Wśród najbardziej wyszukanych kombinacji można znaleźć wersję czarno-pomarańczową na niepowtarzalnym pomarańczowym pasku. Bardziej wyrafinowaną opcją może być wybór stylowej stalowej bransolety lub wersji, w której dominuje biel, pokazującej bardziej kobiecą stronę nowej linii.

  Cechy zegarka:

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy ze wskaźnikiem wyczerpania baterii (EOL)
  • Dotykowe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
  • Odporna na działanie pól magnetycznych koperta ze stali szlachetnej 316L z obrotowym pierścieniem lunety
  • Wodoszczelność do 100m (10 barów / 330 stóp)
  • Bransoleta ze stali szlachetnej 316L z bezpiecznym zapięciem motylkowym z przyciskami
  • Czarny pasek kauczukowy z zapięciem motylkowym z przyciskami lub biały lub pomarańczowy pasek silikonowy z zapięciem motylkowym z przyciskami

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj